ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هرس درختان بلوار شهید چمران سنندج به صورت کارشناسی انجام شده است

به گزارش ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج عرفان فتحی افزود: شهر مجموعه ای از فضاهایی است که این فضاها باید بازخورد اجتماعی داشته و تمام این فضاها باید در اختیار شهروندان باشد.
وی گفت: فضای سبز به عنوان یک فضای کالبدی باید به نحوی در معابر سطح شهر طراحی شود که بازخورد اجتماعی آن به شهروندان برگردد.
وی اظهار کرد: فضای سبز ترافیکی یکی از انواع فضاهای سبز شهری است که به صورت مستقیم با توجه به نقش زیبای بصری و هدایت کننده ترافیکی می تواند مکمل موثری برای طراحی مهندسی ترافیک شهری باشد.
فتحی افزود: درخت به عنوان یکی از عناصر شاخص در فضاهای سبز شناخته می شود که باید بر اساس عرض رفیوژه ها،کانال و شعاع دید تربیت و هرس شود.
وی در خصوص عملیات هرس درختان بلوار شهید چمران تصریح کرد: با توجه به اینکه رفیوژ این بلوار دارای عرض کمی است بنابراین تاج درختان این بلوار مانع دید رانندگان شده و خودروها در این مسیر از لاین یک به لاین دو تغییر مسیر می دانند که همین امر منجر به حوادث و تصادف در این بلوار می شد.
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سنندج در ادامه گفت: با توجه به اینکه در چند سال گذشته عملیات هرس درختان بلوار شهید چمران صورت نگرفته بود و با هدف جلوگیری از حوادث به وجود آمده در این بلوار عملیات هرس درختان در دستور کار این سازمان قرار گرفت.
وی تاکید کرد: با توجه به شاخه ها و بازوهای درختان این بلوار، عملیات هرس از نوع متوسط و ضعیف انجام شد.
وی با بیان اینکه عملیات هرس درختان این بلوار به صورت کارشناسی و فنی صورت گرفته است تاکید کرد: نه تنها این درختان خشک نشده بلکه در آینده نزدیک تاج مطلوب این درختان سبز خواهد شد.
3033

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده