هرس درختان بلوار شهید چمران سنندج به صورت کارشناسی انجام شده است

به گزارش ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج عرفان فتحی افزود: شهر مجموعه ای از فضاهایی است که این فضاها باید بازخورد اجتماعی داشته و تمام این فضاها باید در اختیار شهروندان باشد.
وی گفت: فضای سبز به عنوان یک فضای کالبدی باید به نحوی در معابر سطح شهر طراحی شود که بازخورد اجتماعی آن به شهروندان برگردد.
وی اظهار کرد: فضای سبز ترافیکی یکی از انواع فضاهای سبز شهری است که به صورت مستقیم با توجه به نقش زیبای بصری و هدایت کننده ترافیکی می تواند مکمل موثری برای طراحی مهندسی ترافیک شهری باشد.
فتحی افزود: درخت به عنوان یکی از عناصر شاخص در فضاهای سبز شناخته می شود که باید بر اساس عرض رفیوژه ها،کانال و شعاع دید تربیت و هرس شود.
وی در خصوص عملیات هرس درختان بلوار شهید چمران تصریح کرد: با توجه به اینکه رفیوژ این بلوار دارای عرض کمی است بنابراین تاج درختان این بلوار مانع دید رانندگان شده و خودروها در این مسیر از لاین یک به لاین دو تغییر مسیر می دانند که همین امر منجر به حوادث و تصادف در این بلوار می شد.
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سنندج در ادامه گفت: با توجه به اینکه در چند سال گذشته عملیات هرس درختان بلوار شهید چمران صورت نگرفته بود و با هدف جلوگیری از حوادث به وجود آمده در این بلوار عملیات هرس درختان در دستور کار این سازمان قرار گرفت.
وی تاکید کرد: با توجه به شاخه ها و بازوهای درختان این بلوار، عملیات هرس از نوع متوسط و ضعیف انجام شد.
وی با بیان اینکه عملیات هرس درختان این بلوار به صورت کارشناسی و فنی صورت گرفته است تاکید کرد: نه تنها این درختان خشک نشده بلکه در آینده نزدیک تاج مطلوب این درختان سبز خواهد شد.
3033

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هرس درختان بلوار شهید چمران سنندج به صورت کارشناسی انجام شده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X