ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیانیه تیم‌ملی درباره اتفاق پس از بازی با گوام

بیانیه تیم‌ملی درباره اتفاق پس از بازی با گوام

کاپ/ بخش رسانه ای تیم ملی به منظور روشن شدن افکار عمومی توضیحی درباره موضوع حضور بازیکنان تیم ملی در میکسد زون پس از دیدار برابر گوام صادر کرد. در پی انتشار برخی اخبار درباره ناراحتی خبرنگاران از طولانی شدن حضور بازیکنان تیم ملی در میکسد زون پس از دیدار برابر گوام، بخش رسانه ای تیم ملی با انتشار بیانیه ای توضیحاتی ارائه کرد. در این بیانیه آمده است: کادر فنی و بازیکنان تیم ملی همواره احترام خاصی برای رسانه ها و نمایندگان رسانه های گروهی قائل بوده و خواهند بود و همانطور که سرمربی تیم ملی در نشست خبری اشاره داشت باید به دور از هرگونه رفتار تفرقه آمیز، دست در دست هم برای رسیدن به جام جهانی 2018 تلاش کنیم.
بر همین اساس لازم است توضیحی درباره برخی اخبار منتشر شده مبنی بر طولانی شدن حضور بازیکنان تیم ملی در میکسد زون ارائه شود. پس از پایان دیدار ایران برابر گوام بنا به صلاحدید سرمربی تیم ملی، بازیکنانی که فرصت حضور در دیدار برابر گوام را پیدا نکرده بودند به همراه بازیکنان جانشین در زمین ماندند تا با توجه به در پیش بودن بازی برابر هند از فرصت به دست آمده استفاده کنند و تمرینی را پشت سر بگذارند. دیگر بازیکنان هم طبق روال همیشه با حضور در رختکن مجموعه ورزشی آزادی به تمرین ریکاوری و یخ درمانی پرداختند تا پس از اتمام نشست خبری سرمربی تیم ملی و تمرین بازیکنان در میکسد زون حاضر شوند لذا برداشتهایی مانند خودداری بازیکنان از مصاحبه یا تعابیری از این دست به دور از واقعیت است و همانطور که در ابتدا عنوان شد کادر فنی و بازیکنان تیم ملی خود را موظف به پاسخگویی به اهالی رسانه می دانند و از آن طرف انتظار دارند که رسانه ها هم با انعکاس وقایع به طور صحیح و کامل، تیم ملی را در راه رسیدن به جام جهانی 2018 و خوشحالی دل مردم یاری کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده