ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بلوکه شدن 780 میلیون آگهی بد گوگل در سال 2015

بلوکه شدن 780 میلیون آگهی بد گوگل در سال 2015

فارس/ گوگل می گوید در سال 2015 بیش از 780 میلیون آگهی تبلیغاتی ناقض سیاست هایش را بلوکه کرده است. این شرکت تبلیغات مذکور را دارای مشکلات جدی دانسته که باید با آنها مقابله شود.

به گزارش وی تری، گوگل می‌گوید سیاست های خاصی برای نمایش آگهی‌های آنلاین دارد و بر روی فناوری های پیچیده ای سرمایه گذاری کرده تا بتواند با تبلیغات آنلاین بد مقابله کند. این شرکت به همین منظور گروهی متشکل از بیش از هزار نفر را هم در نقاط مختلف جهان به خدمت گرفته است.

گوگل می گوید تعداد آگهی‌های بد بلوکه شده توسط این شرکت طی سال های متمادی افزایش یافته و این امر ناشی از اعمال سیاست های حفاظتی و کنترلی پیشرفته تر است. معمولا از آگهی‌های بد برای آلوده کردن رایانه‌های کاربران به بدافزارهای گوناگون و همین طور اجرای حملات فریبنده پیشینگ سوءاستفاده می شود.

شناسایی تبلیغات بد از طریق الگوریتم‌های پیچیده رایانه‌ای و همین طور گزارش های کاربران صورت می گیرد. گوگل و شرکت مادر تخصصی آن آلفابت می‌گوید با توجه به اینکه بخش اعظم درآمدهای گوگل از تبلیغات آنلاین به دست می آید در سال گذشته نزدیک به هفت هزار وب سایت آلوده برای مقابله با حملات پیشینگ بلوکه شدند.

همچنین سی هزار وب سایت که حاوی تبلیغات گمراه کننده کاهش وزن بودند بلوکه شدند و بیش از 12.5 میلیون آگهی ناقض سیاست های دارویی گوگل هم از دسترس خارج شدند. تبلیغات ده هزار وب سایت که محصولات تقلبی می فروختند هم دیگر از طریق گوگل نمایش داده نشد.

توقف نمایش تبلیغات آلوده و گمراه کننده از طریق بیش از 25 هزار برنامه همراه هم از جمله دیگر فعالیت های به عمل آمده در این زمینه بوده است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده