جو مناسبی برای ادامه همکاری با حسین فرکی فراهم نبود

جو مناسبی برای ادامه همکاری با حسین فرکی فراهم نبود

تسنیم/ سخنگوی هیئت مدیره باشگاه سپاهان گفت: جو مناسبی برای ادامه همکاری با حسین فرکی فراهم نبود و ایشان مردانگی کرد و خیلی زود قبل از اینکه حواشی و اتفاقات بیشتر از این شود درخواست قطع همکاری داد.
حسین کفعمی در اصفهان، درباره جدایی حسین فرکی از سپاهان اظهار داشت: آقای فرکی در جلسه امروز باشگاه درخواست قطع همکاری دادند و ما هم این مجوز را به ایشان دادیم در نتیجه با توافق دوطرف این قطع همکاری انجام شد.
وی درباره دلایل درخواست جدایی حسین فرکی افزود: به هرحال همه تیم سپاهان را به عنوان مدافع عنوان قهرمانی می‌شناسند اما نتایجی که در این مدت به دست آمد در حد انتظار و توقع نبود و فشار بسیاری روی باشگاه و حسین فرکی وجود داشت.
سخنگوی هیئت مدیره باشگاه سپاهان گفت: به هرحال جو مناسبی برای ادامه همکاری با حسین فرکی فراهم نبود و ایشان مردانگی کرد و خیلی زود قبل از اینکه حواشی و اتفاقات بیشتر از این شود درخواست قطع همکاری داد.
وی درباره گزینه‌های احتمالی باشگاه سپاهان برای جایگزینی فرکی افزود: این درخواست آقای فرکی و قطع همکاری امروز اتفاق افتاد و برای ما هم غیرمنتظره بود و اینگونه نیست که از قبل برای این مسئله برنامه‌ریزی کرده باشیم که گزینه‌های احتمالی هم در نظرگرفته شده باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جو مناسبی برای ادامه همکاری با حسین فرکی فراهم نبود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات