ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جو مناسبی برای ادامه همکاری با حسین فرکی فراهم نبود

جو مناسبی برای ادامه همکاری با حسین فرکی فراهم نبود

تسنیم/ سخنگوی هیئت مدیره باشگاه سپاهان گفت: جو مناسبی برای ادامه همکاری با حسین فرکی فراهم نبود و ایشان مردانگی کرد و خیلی زود قبل از اینکه حواشی و اتفاقات بیشتر از این شود درخواست قطع همکاری داد.
حسین کفعمی در اصفهان، درباره جدایی حسین فرکی از سپاهان اظهار داشت: آقای فرکی در جلسه امروز باشگاه درخواست قطع همکاری دادند و ما هم این مجوز را به ایشان دادیم در نتیجه با توافق دوطرف این قطع همکاری انجام شد.
وی درباره دلایل درخواست جدایی حسین فرکی افزود: به هرحال همه تیم سپاهان را به عنوان مدافع عنوان قهرمانی می‌شناسند اما نتایجی که در این مدت به دست آمد در حد انتظار و توقع نبود و فشار بسیاری روی باشگاه و حسین فرکی وجود داشت.
سخنگوی هیئت مدیره باشگاه سپاهان گفت: به هرحال جو مناسبی برای ادامه همکاری با حسین فرکی فراهم نبود و ایشان مردانگی کرد و خیلی زود قبل از اینکه حواشی و اتفاقات بیشتر از این شود درخواست قطع همکاری داد.
وی درباره گزینه‌های احتمالی باشگاه سپاهان برای جایگزینی فرکی افزود: این درخواست آقای فرکی و قطع همکاری امروز اتفاق افتاد و برای ما هم غیرمنتظره بود و اینگونه نیست که از قبل برای این مسئله برنامه‌ریزی کرده باشیم که گزینه‌های احتمالی هم در نظرگرفته شده باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده