ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گردان: به خاطر به وجود آمدن این جو عذاب می‌کشم

گردان: به خاطر به وجود آمدن این جو عذاب می‌کشم

کاپ/ دروازبه بان تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر ما بازیکنان بهتر کار می کردیم نه جو سکوها به هم می ریخت و نه فرکی و خوروش جدا می شدند.
شهاب گردان درباره جدایی حسین فرکی از سپاهان در ادامه می خوانید.
*از جدایی حسین فرکی پیش از رسانه ای شدن این خبر اطلاع داشتی؟
تا دیشب که از اهواز برمی گشتیم با هم بودیم و او هیچ صحبتی درباره جدایی خود با هیچ یک از بازیکنان نداشت. امروز که این خبر را شنیدم شوکه شدم و با دوستان خود تماس گرفتم تا از صحت آن باخبر شوم که متاسفانه فهمیدم این خبر درست است.
*یعنی حسین فرکی با بازیکنان خداحافظی نکرد؟
خیر. ایشان نه با ما خداحافظی کرد و نه حتی کوچکترین اطلاعی از جدایی او داشتیم. فرکی حتی تمرین امروز را هم تعطیل کرده بود. تنها چیزی که از این جدایی می دانم این است که او با باشگاه سپاهان کاملا دوستانه قطع همکاری کرده است.
*مگر می شود بازیکنان از شایعه جدایی او خبر نداشته باشند در حالی که تمام خبرنگاران این موضوع را می دانستند.
شایعات که وجود داشت اما نمیدانستیم که رفتن او قطعی است. حتی دیشب به او قول دادیم که پس از این نتایج بهتری کسب کنیم و شاید اگر مقابل استقلال اهواز نتیجه بهتری حاصل می شد او همچنان در کنار تیم بود. تا آنجایی که می دانم باشگاه هم قصد داشت با فرکی ادامه همکاری دهد.
*مطمئنی که افکار مدیریتی باشگاه هم با فرکی همسو بود؟
بله. به هر حال باشگاه سپاهان و عوامل آن از همه بهتر می دانند که فرکی کیست. حسین فرکی همان کسی است که فصل گذشته تیم را قهرمان کرد. این فصل هم شروع فوق العاده ای داشتیم بنابراین حسین فرکی همان مربی است. عوض که نشده. اتفاقاتی که اوایل فصل رخ داد. بازیکنانی که از دست دادیم. همه اینها بدشانسی هایی بود که باعث شد کمی از روند رو به رشد خود دور شویم.
*حتی این قدر شرایط تان خوب بود که فیفا هم برای پریرا و پادوانی رای را به نفع سپاهان صادر نکرد و گفت سپاهان آنقدر که ادعا میکند متضرر نشده. آن زمان دوم جدول بودید...
بله. دوم جدول بودیم اما جدایی حاج صفی و مصدومیت یک به یک بازیکنان باعث شد که این جایگاه حفظ نشود. طبیعی هم بود به هر حال ما وقتی مدافع مان مصدوم می شد هافبک به خط دفاع اضافه می کردیم. وقتی بازیکن نتواند در پست خود بازی کند مسلما کارآیی همیشه نخواهد داشت.
*فکر نمی کنی هواداران کمی،بی انصافی کردند.
همه هواداران سپاهان اعتراض نداشتند و در حال حاضر نمی توانم آنها را قضاوت کنم.تعداد کمی از هواداران بودند که علیه تیم شعار می دادند.هواداران معترض هم به هر حال با نتیجه ای که مقابل استقلال به دست آوردیم کنترل خود را از دست دادند و شاید حرف های آنها از دلشان نمی آمد.یادم هست همین صحبت ها اوایل فصل گذشته هم بود اما دیدید که قهرمان شدیم و همان هواداران معترض آمدند از فرکی حلالیت طلبیدند.بنابراین در این فصل هم مبنای تصمیم فرکی اعتراض هواداران و جوی که آنها به وجود آوردند نبود.
*خودت را در این جدایی مقصر می دانی؟
فرکی بزرگ تیم و مربی ما بود.برای ما این جدایی خیلی سخت و دشوار است.به شخصه عذاب می کشم.زیرا اگر ما بازیکنان بهتر کار می کردیم نه جو سکوها به هم می ریخت و نه فرکی و خوروش جدا می شدند.
*نگران نیستی اگر مربی جدید بیاید تو نیمکت نشین شوی؟به هر حال با فرکی به روزهای خوبت بازگشته بودی.
نه از نیمکت نشینی ناراحت نخواهم شد.به هر حال ذات فوتبال این است.قبلا هم در این شرایط قرار گرفته ام وثابت کردم می توانم خودم را از وضعیت بد بیرون بکشم و به روزهای خوب برگردم.در دوران فرکی خودم را احیا کردم و با اعتمادی که او به من داشت چند بازی آخر را درون دروازه ایستادم.شاید مربی دیگر بیاید و اوضاع من بهتر شود و شاید هم بدتر شود.از آینده خبر ندارم.
*تو در این سال ها نشان داده ای برخورد سرمربی در روند کاری ات خیلی تاثیر دارد.
دقیقا همین طور است.من خیلی تحت تاثیر جو تیم و برخورد افراد با خودم قرار می گیرم.اگر رفتارها نرمال نباشد کارم را سخت می کند.
*بهترین خاطره ات از حسین فرکی؟
هیچ چیز بهتر از این نیست که اولین و تنها قهرمانی لیگ برتر را با حسین فرکی تجربه کردم.
*حرف دیگر؟
بسیار متاثر شدم و امیدوارم عمری باقی باشد تا باز هم افتخار شاگردی حسین فرکی را پیدا کنم و با رقم زدن روزهای به مراتب بهتر روزهای بد را فراموش کنم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده