ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازار معامله خودرو در قزوین راه اندازی می شود

بازار معامله خودرو در قزوین راه اندازی می شود

عصر خودرو/ سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: مرکز خرید و فروش خودرو با توجه به حمایت شورا و تلاش شهرداری تا پایان سال جاری در انتهای بلوار ملاصدرای شرقی احداث می شود.
علی صادقی نیارکی اظهار کرد: هم اکنون خرید و فروش خودرو در قزوین به شکل غیر رسمی و در خروجی بلوار شهید بهشتی رخ می دهد و متأسفانه تاکنون نظارت کافی و کاملی بر آن صورت نگرفته است که با ایجاد این مرکز امر نظارت و ساماندهی تسهیل می یابد.
سخنگوی شورا تصریح کرد: با مشارکت بخش خصوصی مکانی در انتهای بلوار ملاصدرای شرقی به شهرداری داده می شود تا با استقرار تیم کارشناسی خودرو، امکانات رفاهی برای افرادیکه قصد دارند خودرو خود را در معرض فروش قرار دهند، قرار بگیرد.

وی از به کارگیری تمهیدات نظارتی بر فعالیت مرکز خرید و فروش خودرو خبر داد و ادامه داد: با مشارکت دستگاهها و سازمانهای مربوطه ایجاد مرکز و نظارت مستمر بر آن مشابه آنچه که در دیگر شهرها صورت می گیرد در قزوین اجرایی می شود.
صادقی در پایان یادآور شد: بسیاری از شهرهای بزرگ با تشکیل جمعه بازار زمینه را برای خرید و فروش مناسب خودروها فراهم می آوردند و مجموعه مدیریت شهری قزوین قصد دارد با ایجاد این مرکز نسبت به ساماندهی امر خرید و فروش خودروها به شکل کاملا مشخص و سازماندهی شده، اقدام کنند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X