ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رشد 397 واحدی شاخص کل بورس

رشد 397 واحدی شاخص کل بورس

میزان/ شاخص بورس و اوراق بهادار تهران با 397 واحد رشد به ارتفاع 67 هزار واحدی نزدیک شد.

در معاملات امروز تعداد 2 هزار و 40 سهم اوراق بهادار به ارزش 5 میلیارد و 218 میلیون و 652 هزار ریال در 117 هزار و 967 نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

همچنین کلیه شاخص های بازار به جز شاخص بازار دوم رشد را تجربه کردندبه طوری که شاخص قیمت(وزنی-ارزشی) رشد 141 واحدی، شاخص کل(هم وزن) رشد 156 واحدی، شاخص قیمت(هم وزن) رشد 137 واحدی، شاخص آزاد شناور 1010 واحدی، شاخص بازار اول با رشد 452 واحدی و شاخص بازار دوم کاهش 140 واحدی را تجربه کردند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز شامل گروه بانکی ها بانک ملت، صادرات ایران، در گروه خودرویی ها ایران خودر، پارس خودرو، زامیاد، در گروه پالایشی ها پالایش نفت بندر عباس و س.نفت و گاز پتروشیمی تامین بوده است.

بیشترین تاثیر مثبت را در شاخص نمادهای وبملت، وغدیر، وپاسار، فولاد، وبصادر و بیشترین تاثیر منفی را نمادهای همراه و کچاد بر شاخص داشته اند.

معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرابورس با رشد 8 واحدی به ارتفاع 727 واحدی رسید.

نمادهای گر بیننده معاملات بازار فرابورس شامل گروه بانکی بانک دی، بانک حکمت ایرانیان، در گروه پالایش ها گروه پتروشیمی س.ایرانیان، پالایش نفت تهران، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، سهامی ذوب آهن اصفهان بوده است.

همچنین بیشترین تاثیر را در شاخص نمادهای شتران، میدکو، هرمز، ذوب، شاوان، دی، و کوثر بوده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X