ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیانیه افراد مستعفی در رابطه با حکم فدراسیون اسکی

بیانیه افراد مستعفی در رابطه با حکم فدراسیون اسکی

ایسنا/ افراد مستعفی از فدراسیون اسکی بیانیه‌ای را در زمینه حکم صادر شده از سوی این فدراسیون اعلام کردند.
پس از انتشار حکم کمیته انضباطی فدراسیون اسکی در مورد مربیان، سرمربیان و مسئولان مستعفی این فدراسیون، افراد مستعفی بیانیه‌ای را منتشر کرده‌اند که به شرح زیر است:
" از آنجایی که مطلع شدیم فدراسیون حکمی را علیه ما منتشر نموده است، لازم به ذکر می‌دانیم به عنوان انسان‌هایی دارای حقوق اولیه شهروندی زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی استعفا نمودیم، زیرا پس از حدود دوسال همکاری با آن مدیریت به این نتیجه رسیدیم که اسکی ایران در حال نابودی است و از آنجایی که همگی ما به این ورزش عشق می‌ورزیم و تمام زندگی‌مان این ورزش است جهت حفظ منافع ملی راهی جز استعفاء ندیدیم که متاسفانه با غوغاسالاری مدیریت فدراسیون و توهین به جامعه اسکی مواجه گردیدیم ولی در پاسخ تنها مسائل صنفی و فنی و مشکلات موجود را در رسانه‌ها مطرح و در چند جلسه در وزارت ورزش و جوانان حضور یافتیم لذا دعوت ما به کمیته انضباطی در حالی بوده که قصد ادامه همکاری با آن مدیریت را نداریم و از سوی دیگر توهین‌ها از سوی فدراسیون به جامعه اسکی تحت عناوینی مانند قبیله خواندن ما در پاسخ به انتقادات فنی ما مطرح شده است و انتشار چنین حکمی فرار به جلوی فدراسیون است زیرا ما اقدامی خلاف ادب و شئونات انجام نداده‌ایم که در کمیته انضباطی پاسخگوی آن باشیم و این فدراسیون است که در این مدت خانواده اسکی را مورد توهین قرارداده است که نمونه آن مصاحبه روز گذشته یکی از اعضای هیات رییسه در یکی از رسانه‌ها و مصاحبه‌های نوشتاری و تصویری شخص مدیریت فدراسیون است که باید پاسخگوی آن باشند.
لذا ضمن عذرخواهی از نمایندگان وزارت حاضر در جلسه اعلام می‌داریم فدراسیونی که برخی از ارکان آن غیرقانونی است و دبیر سه شغله آن که دو ماه است دوران سرپرستی‌اش نیز به پایان رسیده شاید می‌خواهد با گرفتن سه میلیون تومان از ما سامانی به حسابهای خالی فدراسیون داده و امورات روزمره بگذراند، ولی در پاسخ می‌گوییم به جای این غوغا سالار‌ی‌ها بهتر است به فکر پرداخت حقوق معوقه مربیان گروه مستعفی باشد و از سوی دیگر از اعمال محرومیت تشکر می‌نماییم زیرا ما تا زمانی که ایشان حضور دارند با فدراسیون همکاری نمی‌کنیم خواه شش ماه یا بیشتر.
در پایان از وزارت محترم ورزش و جوانان تقاضا داریم تا به داد این ورزش افتخار آفرین که چنین مظلوم واقع شده برسد. "

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X