ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

میشائیل شوماخر همچنان در حال مبارزه است

میشائیل شوماخر همچنان در حال مبارزه است

مهر/ با وجود مدت زمان نسبتا طولانی بعد از حادثه در کوه‌های آلپ برای میشائیل شوماخر، رئیس فیا می گوید او همچنان در حال مبارزه برای بهبودی است.
درحالی که مدت نسبتا زیادی از حاددثه اسکی برای میشائیل شوماخر در کوه‌های آلپ می گذرد و خبر دقیقی از میزان بهبودی وی در دسترس نیست «ژان تادت» رئیس سازمان FIA خبر داد راننده افسانه ای فرمول یک همچنان در حال مبارزه است.
ژان تادت در این باره گفت: من اغلب شوماخر را می بینم و او همچنان در حال مبارزه است. میشائیل و خانواده او از دوستان نزدیک من هستند و من هم به آنها خیلی نزدیک هستم. ما باید آنها را برای ادامه مبارزه حمایت کنیم.
میشائیل شوماخر که هفت بار قهرمانی در رقابتهای فرمول یک را در کارنامه دارد در ماه دسامبر ۲۰۱۳ هنگام اسکی در کوه‌های آلپ دچار صانحه شد و به کما رفت. وی به مدت شش ماه در این حالت به سر برد تا اینکه در سپتامبر ۲۰۱۴ برای ادامه توانبخشی به منزل مسکونی خود در سوئیس منتقل شد و از آن پس اخبار دقیقی از وی در دسترس نیست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X