ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فعال سیاسی خبرداد: اختلاف اعضای شورای هماهنگی اصولگرایان بر سر جبهه پایداری

فعال سیاسی خبرداد: اختلاف اعضای شورای هماهنگی اصولگرایان بر سر جبهه پایداری

جمهوریت/ اگر شورای هماهنگی اصولگرایان بخواهد نظر شورای فقاهتی را اعمال کنند برای رسیدن به وحدت نسبی با چالش مواجه خواهند شد .

ابوالقاسم رئوفیان ،دبیر کل حزب اسلامی ایران زمین در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری آریا درباره تاخیر در شکل گیری شورای هماهنگی اصولگرایان ،گفت:ما از شورای هماهنگی اصولگرایان و تصمیماتی که در این خصوص اتخاذ شده است بی اطلاع هستیم و نمی دانیم چرا تصمیم آقای باهنر تاکنون عملیاتی نشده است.وی ادامه داد:البته اختلافاتی بین این مجموعه اصولگرا وجود دارد که این اختلافات به دلیل اظهاراتی است که اعضای شورا مطرح می کنند لذا شاید همین مساله موجب شده شورای هماهنگی اصولگرایان شکل نگرفته است.

این فعال سیاسی اصولگرا اظهار داشت:برخی از اعضای شورای هماهنگی موافق حضور پایداری ها در این شورا هستند و برخی دیگر مخالف حضور این گروه می باشند از سوی دیگر اینکه نظر شورای فقاهتی اعمال شود از مباحث اختلافی است .وی تاکید کرد:اگر شورای هماهنگی اصولگرایان به معنای واقعی چتر گسترده ای برای حضور تمام طیف های اصولگرا دراین تشکل را فراهم کند به طوری که در جمع محدودی تصمیم گیری نشود و با نمایندگان همه طیف های اصولگرا رایزنی شود و آنچه به عنوان سیاست ،برنامه و تصمیم اتخاذ می شود برآیند خردجمعی باشد قطعا نتیجه اثربخشی خواهد داشت اما درغیراینصورت اگر شورای هماهنگی تشکیل هم شود تاثیر آنچنانی نخواهد داشت.رئوفیان گفت:اگر شورای هماهنگی اصولگرایان بخواهد نظر شورای فقاهتی را اعمال کنند برای رسیدن به وحدت نسبی با چالش مواجه خواهند شد .شرط رسیدن به همگرایی دربین همه اصولگرایان توجه به آرا و نظرات نمایندگان احزاب اصولگراست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده