شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

ایران جیب/ مدیر بازایابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز طرح فروش ویژه محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

رضا تقوی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ا... دهه فجر گفت: سبدی از انواع محصولات با متنوع ترین روش های فروش و تسهیلات خاص و استثنایی برای فروش در این ایام در راستای جلب رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است.

مدیر بازایابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در تشریح این شرایط گفت: بازپرداخت قرض الحسنه ای تسهیلات، قیمت قطعی در پیش فروش خودروها، کارت طلائی، بازپرداخت های 36 ماهه تسهیلات بدون ضامن، سود مشارکت بالا و مناسب تنها بخشی از شرایط فروش ویژه محصولات گروه خودروسازی سایپا در دهه مبارک فجر می باشد.

تقوی خودروهای این شرایط فروش را خانواده گروه X100 و X200 به همراه محصول جدید ساینا، آریو و سراتو بیان کرد.

به مناسبت این دهه مبارک شرایط فروش محصولات سایپا از روز چهار شنبه تاریخ 30 دی ماه 94 به شرح زیر جاری می باشد : 

الف : شرایط فروش فوری  
ب: شرایط پیش فروش اعتباری گروه X100 ( همه مدلها به جز سایپا 111 - ویژه مشتریان )
ویژگی های طرح : نرخ پایین تسهیلات ( صفر تا % 19 با توجه به مدت بازپرداخت ) / تنوع مبلغ تسهیلات و بازپرداخت آن به انتخاب مشتری / قیمت قطعی / نرخ بهره بازپرداخت یک ساله 3( چک 4 ماهه ) ، صفر در صد و برای بازپرداخت 18 ماهه 3( چک 6 ماهه ، ) 13% و برای بازپرداخت 24ماهه 4( چک 6 ماهه ، ) 17 و % برای بازپرداخت 32 ماهه 8( چک 4 ماهه ، ) 19% می باشد .


ج : شرایط پیش فروش اعتباری گروه X200ویژگی های طرح : نرخ پایین تسهیلات ( صفر تا % 19 با توجه به مدت بازپرداخت ) / تنوع مبلغ تسهیلات و بازپرداخت آن به انتخاب مشتری / قیمت قطعی / نرخ بهره بازپرداخت یک ساله 3( چک 4 ماهه ) ، صفر در صد و برای بازپرداخت 18 ماهه 3 ( چک 6 ماهه ، ) 13% و برای بازپرداخت 24ماهه 4( چک 6 ماهه ، ) 17 و % برای بازپرداخت 32 ماهه 8 ( چک 4ماهه ، ) 19% می باشد .


د: شرایط پیش فروش اعتباری سراتوویژگیهای طرح : نرخ پایین تسهیلات ( صفر تا 10% با توجه به مدت بازپرداخت ) / تنوع مبلغ تسهیلات و بازپرداخت آن به انتخاب مشتری / نرخ بهره بازپرداخت برای بازپرداخت 18 ماهه 3( چک 6 ماهه ، ) صفر درصد و برای بازپرداخت 24 ماهه 4 ( چک 6 ماهه 10، ) % می باشد 

*در خصوص خودروهای سراتو خودروها بدون کارت طلایی و با کارت سه ستاره فاکتور می گردد که شامل با بیمه بدنه 1 ساله و امداد پشتیبان 2 ساله گارانتی 5 ساله می باشد .


ه : شرایط پیش فروش نقدی دو ودیعه ای


و: شرایط پیش فروش نقدی یک ودیعه ای شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X