ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

ایران جیب/ مدیر بازایابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز طرح فروش ویژه محصولات گروه سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

رضا تقوی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ا... دهه فجر گفت: سبدی از انواع محصولات با متنوع ترین روش های فروش و تسهیلات خاص و استثنایی برای فروش در این ایام در راستای جلب رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است.

مدیر بازایابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در تشریح این شرایط گفت: بازپرداخت قرض الحسنه ای تسهیلات، قیمت قطعی در پیش فروش خودروها، کارت طلائی، بازپرداخت های 36 ماهه تسهیلات بدون ضامن، سود مشارکت بالا و مناسب تنها بخشی از شرایط فروش ویژه محصولات گروه خودروسازی سایپا در دهه مبارک فجر می باشد.

تقوی خودروهای این شرایط فروش را خانواده گروه X100 و X200 به همراه محصول جدید ساینا، آریو و سراتو بیان کرد.

به مناسبت این دهه مبارک شرایط فروش محصولات سایپا از روز چهار شنبه تاریخ 30 دی ماه 94 به شرح زیر جاری می باشد : 

الف : شرایط فروش فوری  
ب: شرایط پیش فروش اعتباری گروه X100 ( همه مدلها به جز سایپا 111 - ویژه مشتریان )
ویژگی های طرح : نرخ پایین تسهیلات ( صفر تا % 19 با توجه به مدت بازپرداخت ) / تنوع مبلغ تسهیلات و بازپرداخت آن به انتخاب مشتری / قیمت قطعی / نرخ بهره بازپرداخت یک ساله 3( چک 4 ماهه ) ، صفر در صد و برای بازپرداخت 18 ماهه 3( چک 6 ماهه ، ) 13% و برای بازپرداخت 24ماهه 4( چک 6 ماهه ، ) 17 و % برای بازپرداخت 32 ماهه 8( چک 4 ماهه ، ) 19% می باشد .


ج : شرایط پیش فروش اعتباری گروه X200ویژگی های طرح : نرخ پایین تسهیلات ( صفر تا % 19 با توجه به مدت بازپرداخت ) / تنوع مبلغ تسهیلات و بازپرداخت آن به انتخاب مشتری / قیمت قطعی / نرخ بهره بازپرداخت یک ساله 3( چک 4 ماهه ) ، صفر در صد و برای بازپرداخت 18 ماهه 3 ( چک 6 ماهه ، ) 13% و برای بازپرداخت 24ماهه 4( چک 6 ماهه ، ) 17 و % برای بازپرداخت 32 ماهه 8 ( چک 4ماهه ، ) 19% می باشد .


د: شرایط پیش فروش اعتباری سراتوویژگیهای طرح : نرخ پایین تسهیلات ( صفر تا 10% با توجه به مدت بازپرداخت ) / تنوع مبلغ تسهیلات و بازپرداخت آن به انتخاب مشتری / نرخ بهره بازپرداخت برای بازپرداخت 18 ماهه 3( چک 6 ماهه ، ) صفر درصد و برای بازپرداخت 24 ماهه 4 ( چک 6 ماهه 10، ) % می باشد 

*در خصوص خودروهای سراتو خودروها بدون کارت طلایی و با کارت سه ستاره فاکتور می گردد که شامل با بیمه بدنه 1 ساله و امداد پشتیبان 2 ساله گارانتی 5 ساله می باشد .


ه : شرایط پیش فروش نقدی دو ودیعه ای


و: شرایط پیش فروش نقدی یک ودیعه ای شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

شرایط فروش محصولات شرکت سایپا - ویژه دهه مبارک فجر 94

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده