ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه همچنان ادامه دارد

ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه همچنان ادامه دارد

باشگاه خبرنگاران/ معاون سازمان امور دانشجویان داخل از تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره دانشجوی نمونه دانشگاه‌ها خبر داد.

دکتر ریاضی معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: با توجه به استقبال خوب دانشجویان از دوره اخیر دانشجوی نمونه، درخواست روسای چند دانشگاه و پیگیری دانشجویان، زمان ثبت نام این جشنواره تا 7 بهمن 94 تمدید می‌شود و دانشجویان می‌توانند به سامانه دانشجوی نمونه مراجعه و ضمن بارگذاری کلیه مدارک تحصیلی، رزوزمه پژوهشی و گواهی فعالیت‌های فرهنگی نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند.

وی تاکید کرد: در جشنواره امسال شرط آزمون زبان برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد برداشته شده و به منظور انطباق رزومه با مفاد آیین نامه جدید و فرصت ناکافی دانشجویان، شرط آزمون زبان فقط برای دانشجویان مقطع دکترا الزامی است.

وی اعلام کرد: تا کنون حدود 2900 نفر در این جشنواره ثبت نام و اطلاعات اولیه خود را در سامانه وارد نموده‌اند.

ریاضی خاطر نشان کرد: دانشگاه‌های علمی کاربردی و فنی و حرفه‌ای به جهت ذات مهارت محورشان در این جشنواره شرکت نخواهند داشت چرا که رویکرد جشنواره به سوی انتخاب دانشجویان در زمینه‌های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی، با تاکید بر مقاطع تحصیلات تکمیلی است در حالی که این دو دانشگاه رسالت خود را تربیت دانشجویان مهارت افزا قرار داده‌اند و با این موضوع تطابق ندارند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه همچنان ادامه دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X