ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«باغ آلبالو» پرمخاطب‌ترین نمایش روی صحنه

«باغ آلبالو» پرمخاطب‌ترین نمایش روی صحنه

مهر/ سالن های مجموعه تئاتر شهر ، سنگلج و هنر که پس از ایام سوگواری ماه محرم، ادامه اجراهای خود را از سر گرفته اند، آمار تماشاگران نمایش های خود تا ۸ آبان اعلام کردند.
مجموعه تئاتر شهر که در حال حاضر دو نمایش «باغ آلبالو» به کارگردانی آتیلا پسیانی و «موش توی پیت حلبی» کار علی هاشمی را روی صحنه دارد. نمایش «باغ آلبالو» در ۱۱ اجرا ۲ هزار و ۳۱۸ تماشاگر داشته که از آن میان یک هزار و ۹۴۳ بلیت تمام بها ، ۴۳ بلیت نیم بها و ۳۳۲ بلیت مهمان ارائه شده است. این نمایش در سالن چهارسو روی صحنه است که ۱۲۴ نفر ظرفیت دارد و تاکنون مبلغ ۳۹۲ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال فروش داشته است.
نمایش «موش توی پیت حلبی» به کارگردانی علی هاشمی نیز طی ۱۰ اجرای خود در سالن سایه که گنجایش آن ۶۰ نفر است ۶۸۳ تماشاگر داشته است. این نمایش ۳۸۷ بلیت تمام بها، ۸۲ بلیت نیم بها و ۲۱۴ مهمان داشته است. فروش این نمایش تا پایان هفته گذشته ۶۴ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال بوده است.

نمایش «بیضایی» به کارگردانی سید محمد مساوات نیز که در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است در هفته گذشته از ۴ تا ۸ آبان ماه میزبان ۵۵۹ تماشاگر بود که از آن میان ۴۴۹ بلیت تمام بها ، ۱ بلیت نیم بها و ۱۱۱ مهمان ارائه شده اند. مبلغ فروش این نمایش از دوشنبه تا جمعه ۶۷ میلیون و ۴۲۵ هزار ریال اعلام شده است.

تالار هنر نیز که از ۵ آبان ادامه اجرای دو نمایش «پادشاهی که سه پسر د اشت و ...» به کارگردانی سعید تاجیک و «جشن بزرگ بزرگ بزرگ» کار راحله شمس آبادی را از سر گرفته است میزبان ۵۴۳ تماشاگر بود.

نمایش «پادشاهی که سه پسر داشت و پادشاهی که سه پسر نداشت» در ۵ روز گذشته ۲۲۰ تماشاگر داشت که از آن میان ۱۴۰ بلیت تمام بها، ۱۱ بلیت نیم بها، ۴۲ بلیت تخفیف دار و ۲۷ مهمان ارائه شده اند. فروش این نمایش مبلغ ۱۷ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال اعلام شده است.

نمایش «جشن بزرگ بزرگ بزرگ» نیز ۳۲۳ تماشاگر داشت که ۲۰۵ بلیت آن تمام بها، ۵۹ بلیت نیم بها، ۲۰ بلیت تخفیف دار و ۳۹ بلیت مهمان بوده اند. فروش این نمایش ۳۴ میلیون ۹۵۰ هزار ریال اعلام شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X