ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فوتبال انگلیسی در انزلی!

فوتبال انگلیسی در انزلی!

آی اسپورت/ تقویم‌های 4 فصل را فراموش کنید. در انزلی یک فصل بیشتر وجود ندارد. فصل باران.
وقتیِ علیرضا فغانی، تصمیم گرفت احتمال لغو مسابقه ملوان-فولاد به خاطر شرایط بد جوی را رد کند و سوتِ آغاز بازی را به صدا دربیاورد، مربیان دو تیم نگران مصدومیت‌ احتمالی بازیکنان بودند و عکاس‌ها در تب و تابِ ثبت قاب‌هایی که توی زمین گل آلود تختی، هر کدام پتانسیل شاهکار بودن را به راحتی به دست می آوردند. حالا این تصویر، یکی از بهترین لحظاتِ ثبت شده از مسابقه دیروز است. تصویرِ آقای کاپیتان، در قلبِ شهری که آسمان‌اش همیشه باریده و زمین‌اش هر روز گل‌آلود بوده، زمینِ ایده آل پسربچه های بازیگوش و زمینِ سخت مردانِ کار. زمینِ رویاخیز.
تقویم‌های 4 فصل را فراموش کنید. در انزلی یک فصل بیشتر وجود ندارد. فصل باران. اینجا همه اتفاق‌های مهم با مشارکت ابرها رخ داده اند. پیروزی یا شکست، همین نمایِ قهرمانانه از مردِ شماره 8 بدون لطافت آسمان و زبری زمین، هیچوقت معنایی نداشته اند. پژمان، در این لحظه شاید یادآور نمای مشهورِ فران کاتن انگلیسی باشد. یک قاب خاطره انگیز از جام جهانی راگبی.تصویری سینمایی که در آن کاتن و دو همبازی اش با هیبت عجیب و غریب و صورت هایی سیاه شده دیده می شوند. تصویری به نامِ مرد شنی.
کیفیت زمینِ این روزهای پیشگاه هادیان انزلی آنقدر پایین است که خواه ناخواه فوتبال در شهر، به سال ها قبل رجعت می کند. به سال های زمین های گل آلود و نبردهای تماما فیزیکی که ارکسترهای آرام پاسکاری و بازی روی زمین در آن معنایی پیدا نمی کنند. فوتبالی سرشار از درگیری با لباس هایی کثیف که بازیکنانش بعد از رسیدن به خانه، تا هفته ها به استراحت نیاز داشته باشند. یک فوتبالِ کلاسیک انگلیسی!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده