ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پایان فعالیت شرکتهای قدیمی ارتباطی اعلام شد

پایان فعالیت شرکتهای قدیمی ارتباطی اعلام شد

مهر/ معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، با اشاره به اعطای مجوزهای جدید برای فعالیت در حوزه ارتباطات ثابت، گفت: شرکتهای قدیمی اینترنتی تا پایان سال ۹۵ مجاز به فعالیت با مجوزهای قبل هستند.
صادق عباسی شاهکوه در مورد آخرین وضعیت فعالیت شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت شامل شرکتهای ISP، ISDP، PAP و PSTN گفت: طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (PAP) و خدمات دهندگان تلفن ثابت (PSTN) تا یک سال از زمان صدور اولین پروانه جدید ارتباطات ثابت (FCP ) زمان خواهند داشت که به فعالیت خود در این حوزه ادامه دهند.

وی گفت: با توجه به اینکه نخستین پروانه فعالیت اپراتور ارتباطات ثابت (FCP ) آبان ماه امسال صادر شد، شرکتهای PAP و شرکتهای PSTN تا آبان ماه سال ۹۵ فرصت حضور در بازار ارتباطات کشور را خواهند داشت.

معاون صدور مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد فعالیت شرکتهای عرضه کننده و توزیع کننده اینترنت (ISP و ISDP ) نیز گفت: فعالیت این شرکتها تا پایان سال ۹۵ تمدید شده است و این شرکتها تا این تاریخ مجاز به فعالیت در بازار ارتباطات کشور هستند. پس از این زمان با اعطای پروانه های جدید خدماتی در بخش ارتباطات ثابت (SERVCO ) این شرکتها می توانند در صورت دریافت مجوز، در قالب این شرکتها، فعالیت داشته باشند.

با پایان یافتن اعتبار ۱۰ ساله پروانه خدمات دهندگان اینترنت در کشور، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پروانه های جدیدی را در این بخش تعریف کرد که براساس آن به ۹ اپراتور در بازار ارتباطات ثابت (FCP ) مجوز فعالیت اعطا شد. این اپراتورها می توانند بودن محدودیت تکنولوژی، تمامی خدمات مبتنی بر شبکه های ارتباطات ثابت از جمله اینترنت و تلفن ثابت را به مشترکان خود ارائه دهند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده