ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پشت‌پرده مطرح شدن بازگشت قلعه‌نویی به سپاهان!

پشت‌پرده مطرح شدن بازگشت قلعه‌نویی به سپاهان!

نامه نیوز/ نام امیر قلعه نویی برای بازگشت به سپاهان جدی تر از همیشه مطرح شده است.
در روزهای گذشته بحث مذاکرات پنهانی سپاهانی‌ها با امیر قلعه نویی مطرح شد که هم از سوی مدیران سپاهان و هم از سوی این مربی تکذیب شد.
با این حال از اصفهان خبر می رسد که بازگشت قلعه نویی به سپاهان در حد یک شایعه نیست و تلاش هایی در کار است که این اتفاق رخ دهد.
امروز حسین فرکی به طور توافقی از سپاهان جدا شد تا بحث بازگشت قلعه نویی جدی تر از همیشه شود.
پیگیری های خبرنگار نامه نیوز مشخص کرد که برخی اطرافیان قلعه نویی به دنبال فراهم کردن شرایط حضور او در اصفهان هستند اما با این حال مدیران کارخانه سپاهان با این مسئله مخالف هستند.
گویا به قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نیز تاکید شده از مذاکره با قلعه نویی به خاطر حواشی این مربی خودداری شود. و هر چند که قنبرزاده جزو حامیان قلعه نویی به نظر می رسد اما طبعا حرف، حرف مدیران کارخانه است مگر آنکه تغییر عقیده دهند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده