ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عمار حکیم: بحران پناهجویان در اروپا نتیجه کوتاهی در مقابل تروریسم است

عمار حکیم: بحران پناهجویان در اروپا نتیجه کوتاهی در مقابل تروریسم است

ایرنا/ رییس مجلس اعلای اسلامی عراق گفت: بحران پناهجویان و آوارگان در اروپا فقط یکی از نتایج کوتاهی در مبارزه با تروریسم است.

به گزارش خبرگزاری براثا سیدعمار حکیم روز پنجشنبه در دیدار با «مارک باریتی» سفیر فرانسه در بغداد افزود: بحران پناهجویان فقط یکی از نتایج کوتاهی در مبارزه با تروریسم و کوچکترین بحرانی است که منطقه و جهان بر اثر تروریسم با آن روبرو است.
بر اساس بیانیه دفتر حکیم، وی نسبت به گسترش تروریسم در منطقه و جهان در صورتی که به آن اجازه انتشار بیشتر داده شود، هشدار داد.
حکیم، خواستار ایفای نقش جدی تر ائتلاف بین المللی ضد تروریسم با این پدیده از طریق حمایت از عراق و پشتیبانی تسلیحاتی و اطلاعاتی از این کشور شد.
رییس مجلس اعلای اسلامی عراق با تأکید بر حمایت از اصلاحات در عراق، گفت: اصلاحات یک اقدام اداری برای انتقال یک مسؤول از این جا به آنجا نیست؛ بلکه یک خواست ملی است که مرجعیت عالی نیز آن را تأیید کرده است و خواستار تصویب قوانینی شده که این اصلاحات را قانونی کند.
دو طرف در این دیدار که در دفتر سیدعمار حکیم در بغداد انجام شد، روابط دوجانبه میان عراق و فرانسه را در همه زمینه های سیاسی، امنیتی، فرهنگی و اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار دادند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده