ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چگونه روش یادگیری خود را پیدا کنید؟

چگونه روش یادگیری خود را پیدا کنید؟

نوین زی/ درمورد اونچه که در برخی شرایط به یاد داشتین فکر کنین. برای مثال اگه فردی رو برای اولین بار دیدین، چهره ی او بیشتر توی ذهنتون باقی مونده، حرفایی که گفته و یا هردوی این مشخصات! به گذشته برگردین و به آخرین سفرتون با قطار یا هواپیما فکر کنین. آیا اطرافیانتون رو به یاد میارین، صدای قطار و هواپیما و یا کارهایی که در طول سفر انجام میدادین به یاد میارین؟ به شرایط مشابه این ها فکر کنین، و سعی کنین بفهمین که چه چیزهایی بیشتر تو ذهنتون باقی میمونه.

هریک از سبک های یادگیری رو امتحان کنین. این بهترین کاره که بفهمین کدوم روش بیشتر از بقیه برای شما کار میکنه. برای یادگیری بصری، از طریق مطالعه، یادداشت برداری و دیدن نمودارها اقدام کنین.

برای یادگیری صوتی، با صدای بلند کتاب بخونین و اون متن رو با لغات خودتون خلاصه کنین و سپس هرچی که فهمیدین و خلاصه کردین رو برای فرد دیگه ای تعریف کنین.

برای یادگیری عملی، آزمایش های عملی انجام بدین، به موزه ها برین و از گالری های هنری دیدن کنین، کارهای هنری انجام بدین و یا اگه به کارهای خونه علاقه مندین برای آشپزی یا شیرینی پزی تمرین کنین.

زمانی که روش یادگیری خودتون رو متوجه شدین ازش استفاده کنین. زمانی که شما روش مخصوص به خود رو در امر یادگیری دارین، بی معنیه که شما از طریقی به این کار بپردازین که اصلا با شما جور نیست.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده