وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین: حضور شرکتهای ایرانی در چین ایجاد فضای رقابتی دربازار ICT

وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین: حضور شرکتهای ایرانی در چین /ایجاد فضای رقابتی دربازار ICT

خبرآنلاین/ وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین دردیدار با دکترواعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران بربازار متقابل شرکتها ی چینی و ایرانی تاکید کرد و گفت: با رفع تحریم ها فضای ارتباط درحوزه ICT با ایران رقابتی می شود.
میائو وی وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین در دیدار با دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران گفت: از فرصت ملاقات دو رییس جمهور استفاده کرده و بعداز نشست امروز، مسیر حرکت و رشد حوزه ICT در ایران را باورکردم.

میائووی برهمکاری همه جانبه با ایران درحوزه ICT تاکید کرد و افزود: ازحضور شرکتهای ایرانی درچین حمایت می کنم.

وی با اشاره به تاریخ و تمدن کهن دو کشور ادامه داد:‌ امضاء سندهای مختلف همکاری میان دو کشور در زمینه های مختلف از جمله ICT و فضا، پیشرفت روابط دو کشور را درپی دارد.

وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین با بیان اینکه این کشور در زمینه ICT با رشد مثبت مواجه بوده است ادامه داد:چین حتی در زمان تحریم، با ایران روابط نزدیک داشت و با برداشتن تحریم ها، فضای همکاری و توسعه برای بسیاری از شرکتهای جدید، فراهم می شود.

وی بر حمایت از حضور شرکتهای چینی در ایران تاکید کرد و افزود: همواره بازارچین برای ایران باز است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین: حضور شرکتهای ایرانی در چین ایجاد فضای رقابتی دربازار ICT» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X