ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین: حضور شرکتهای ایرانی در چین ایجاد فضای رقابتی دربازار ICT

وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین: حضور شرکتهای ایرانی در چین /ایجاد فضای رقابتی دربازار ICT

خبرآنلاین/ وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین دردیدار با دکترواعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران بربازار متقابل شرکتها ی چینی و ایرانی تاکید کرد و گفت: با رفع تحریم ها فضای ارتباط درحوزه ICT با ایران رقابتی می شود.
میائو وی وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین در دیدار با دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران گفت: از فرصت ملاقات دو رییس جمهور استفاده کرده و بعداز نشست امروز، مسیر حرکت و رشد حوزه ICT در ایران را باورکردم.

میائووی برهمکاری همه جانبه با ایران درحوزه ICT تاکید کرد و افزود: ازحضور شرکتهای ایرانی درچین حمایت می کنم.

وی با اشاره به تاریخ و تمدن کهن دو کشور ادامه داد:‌ امضاء سندهای مختلف همکاری میان دو کشور در زمینه های مختلف از جمله ICT و فضا، پیشرفت روابط دو کشور را درپی دارد.

وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین با بیان اینکه این کشور در زمینه ICT با رشد مثبت مواجه بوده است ادامه داد:چین حتی در زمان تحریم، با ایران روابط نزدیک داشت و با برداشتن تحریم ها، فضای همکاری و توسعه برای بسیاری از شرکتهای جدید، فراهم می شود.

وی بر حمایت از حضور شرکتهای چینی در ایران تاکید کرد و افزود: همواره بازارچین برای ایران باز است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده