۶ اسکی‌باز در پیست دیزین دچار حادثه جدی شدند

۶ اسکی‌باز در پیست دیزین دچار حادثه جدی شدند

مهر/ رئیس هیئت اسکی استان البرز گفت: از مجموع مصدومان روز گذشته پیست دیزین تنها شش نفر دچار حادثه جدی مرتبط با ورزش اسکی بوده اند.
علی عمران سولقانی اظهار کرد: مجموع مراجعه کننده به نیروهای امدادی در این پیست ۳۷ نفر بوده که تنها ۶ مورد آن به دلیل حوادث ناشی از ورزش اسکی بوده است.
وی در ادامه تصریح کرد: در این حوادث ۲ نفر از ناحیه سر، ۲ نفر از ناحیه ران پا و ۲ نفر هم به دلیل برخورد با یکدیگر دچار حادثه و مصدومیت شدند که با ورود به موقع نیروهای امدادی خدمات لازم ارائه شد.
سولقانی با بیان اینکه حوادث ناشی از اسکی و آسیب دیدگی در این ورزش امری طبیعی است گفت: به مانند هر ورزشی اسکی هم مصدومیت های خاص خود را دارد و جمعه گذشته همچون روزهای قبل حوادثی را شاهد بودیم.
رئیس هیئت اسکی استان البرز به حضور مداوم پزشک در محل پیست اشاره کرد و گفت: علاوه بر فعالیت درمانگاه یک پزشک به شکل مداوم در محل پیست و در کنار مردم مشغول به تردد است و به دقت اتفاقات را زیر نظر دارد ضمن آنکه امسال با تلاش بهره بردار پیست و همکاری اورژانس امداد هوایی در این مجموعه فراهم شده است.
سولقانی با اشاره به اینکه اورژانس تمام مراجعات به خود را ثبت می کند گفت: بخش اعظمی از این خدمات جزیی است و ربطی به حوادث ورزش اسکی ندارد.
وی در پایان گفت: نوع انعکاس خبر در برخی رسانه ها به گونه ای بود که این تصور را ایجاد می کرد که اتفاقی خاص و ویژه در پیست بین المللی دیزین رخ داده است در حالی که حوادث روز گذشته در این فضای ورزشی همانند روزهای قبل بوده و امری عادی است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۶ اسکی‌باز در پیست دیزین دچار حادثه جدی شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X