عزم وزارت ورزش برای توانمندسازی نیروی انسانی

به گزارش ایرنا، رحمت الله قلی پور روز جمعه در همایش مسئولان اداری و آموزشی ادارات کل ورزش و جوانان استان های کشور افزود: حوزه منابع انسانی از اصلی ترین بخش های هر سازمان است و می توان از آن به عنوان بنیاد توسعه در کشور نام برد.
وی با اشاره به اینکه منابع انسانی می تواند کشور و سازمان ها را به سمت توسعه سوق دهد، اظهار کرد: باید تربیت نیروی انسانی متخصص به عنوان یک اولویت شناخته شود تا شرایط به گونه ای رقم بخورد که جامعه به سمت توسعه و پیشرفت حرکت کند.
مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: دولت یازدهم و وزارت ورزش و جوانان در این دوره به ایجاد انگیزه و تربیت نیروی انسانی متخصص توجه ویژه‌ای دارند و در این حوزه تا کنون دستاوردهای بسیار مثبتی را از خود بر جای گذاشته اند.
قلی پور با اشاره به اینکه با گذشت پنج سال از تاسیس وزارت ورزش و جوانان هنوز بدنه‌ این نهاد شکل وزارتخانه به خود نگرفته، افزود: شناسایی چالش‌های اساسی این حوزه، هدف گذاری، تعیین سیاست‌های کلی نظام اداری، تبیین موضوعات راهبردی و اقدام بر اساس این موضوعات از رویکردهای اساسی است که در این حوزه دنبال می شود.
وی با اشاره به اینکه در 10 سالگی وزارت ورزش باید شاهد پیشرفت و توسعه این وزارتخانه باشیم، تصریح کرد: گردآوری اطلاعات اولیه، شناسایی مهارت‌ها و استعداد‌های کارکنان و طبقه بندی آن‌ها، شناسایی کارراهه شغلی همکاران در پنج سال آینده، شناسایی نیرو‌های توانمند و مستعد پیشرفت بر اساس اهداف واحد محل فعالیت یا واحد‌های مرتبط و ارائه گزارش دوره‌ای از افرادی که شرایط ارتقا و اشغال پست‌های مدیریتی را دارند به عنوان برنامه توانمند سازی در وزارت ورزش و جوانان پیگیری می شود.
وی تصریح کرد: برای سال 95 برنامه راهبردی و توانمندسازی وزارت ورزش و جوانان آماده و به استان‌ها ارسال شده است که باید مدیران استانی در راستای توانمندسازی نیروی انسانی برنامه‌ها را اجرایی کنند.
7498/5132

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عزم وزارت ورزش برای توانمندسازی نیروی انسانی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X