ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تهران قهرمان رقابتهای «دو و میدانی» داخل سالن بانوان کشور شد

تهران قهرمان رقابتهای «دو و میدانی» داخل سالن بانوان کشور شد

طرفداری/ در پایان این رقابتها، تیم تهران با کسب 53 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و تیم های خراسان رضوی و فارس به ترتیب با 52 و 33 امتیاز در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.
همچنین تیم های گلستان، اصفهان، البرز، همدان و اردبیل نیز به ترتیب در رده های چهارم تا هشتم جای گرفتند .
نتایج بدست آمده در هفت ماده انجام شده به این شرح است:
در ماده 4 در 400 متر امدادی: تیم های خراسان، فارس و تهران به ترتیب به مقام اول تا سوم دست یافتند.
در ماده 3000 متر: زینب منصوری از فارس با زمان 11:05:71 قهرمان شد و سمیرا خداترس از خراسان رضوی با زمان 11:19:14 و سمیرا زمانی از همدان با زمان 11:23:06 دقیقه به ترتیب دوم و سوم شدند.
در ماده پرش با نیزه: مهسا طیبی با ثبت رکورد 3 متر و 10 سانتیمتر و مینا پورنجار از تهران با پرشی به ارتفاع 3 متر به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان این ماده شدند.
در ماده پرش ارتفاع: مهدیه زعیمی از تهران با پرشی به ارتفاع یک متر و 68 سانتیمتر قهرمان شد و محدثه هاشم زاده از اردبیل با یک متر و 65 سانتیمتر و آیلین بابکی از گلستان با پرش یک متر و 65 سانتیمتر به ترتیب دوم و سوم شدند.
در ماده پرش طول: ریحانه مبینی از اصفهان با ثبت رکورد 5.47 متر بر سکوی نخست رقابتهای پرش طول ایستاد. مهدیه زعیمی از تهران با پرشی به طول 5.38 متر نایب قهرمانی و وحیده کردکو از زنجان با 5.20 متر سوم شد.
در ماده دوی 400 متر: مریم طوسی از تهران با ثبت زمان 57 ثانیه و 10 صدم ثانیه قهرمان شد.زهرا بهمنی از فارس با زمان 58 ثانیه و 45 صدم ثانیه و زهرا مرادی از خراسان رضوی با زمان یک دقیقه و 80 صدم ثانیه به ترتیب دوم و سوم شدند.
در ماده 60 متر با مانع: الناز کمپانی از استان فارس با ثبت زمان 8 ثانیه و 72 صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد ملی ایران را در این ماده به میزان دوصدم ثانیه جابه جا کرد.جمیله سیفی ازخراسان رضوی نیز با زمان 8 ثانیه و 73 صدم ثانیه نایب قهرمان و الهه سیفی از خراسان رضوی با زمان 9 ثانیه و 26 صدم ثانیه به مقام سوم رسید.
در ماده 800 متر: سهیلا نادری از البرز با ثبت زمان 2:25:82 عنوان نخست را به دست آورد. حکیمه مقیمی از فارس با زمان 2:27:91 نایب قهرمان شد و الهه سیفی از خراسان رضوی نیز با زمان 2:28:02 در جایگاه سوم ایستاد.
مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان ایران پس از 20 سال برای نخستین بار با حضور 151 ورزشکار از 29 استان در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و در پایان این رقابت ها فرزانه فصیحی در دوی 60 متر، سپیده توکلی در پنجگانه و لیلا رجبی در پرتاب وزنه جواز حضور در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا در قطر را به دست آوردند.
همچنین فصیحی در ماده 60 متر، سپیده توکلی در پنجگانه و الناز کمپانی در ماده 60 متر با مانع، رکوردهای ملی داخل سالن را جابجا کردند.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده