تهران قهرمان رقابتهای «دو و میدانی» داخل سالن بانوان کشور شد

تهران قهرمان رقابتهای «دو و میدانی» داخل سالن بانوان کشور شد

طرفداری/ در پایان این رقابتها، تیم تهران با کسب 53 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و تیم های خراسان رضوی و فارس به ترتیب با 52 و 33 امتیاز در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.
همچنین تیم های گلستان، اصفهان، البرز، همدان و اردبیل نیز به ترتیب در رده های چهارم تا هشتم جای گرفتند .
نتایج بدست آمده در هفت ماده انجام شده به این شرح است:
در ماده 4 در 400 متر امدادی: تیم های خراسان، فارس و تهران به ترتیب به مقام اول تا سوم دست یافتند.
در ماده 3000 متر: زینب منصوری از فارس با زمان 11:05:71 قهرمان شد و سمیرا خداترس از خراسان رضوی با زمان 11:19:14 و سمیرا زمانی از همدان با زمان 11:23:06 دقیقه به ترتیب دوم و سوم شدند.
در ماده پرش با نیزه: مهسا طیبی با ثبت رکورد 3 متر و 10 سانتیمتر و مینا پورنجار از تهران با پرشی به ارتفاع 3 متر به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان این ماده شدند.
در ماده پرش ارتفاع: مهدیه زعیمی از تهران با پرشی به ارتفاع یک متر و 68 سانتیمتر قهرمان شد و محدثه هاشم زاده از اردبیل با یک متر و 65 سانتیمتر و آیلین بابکی از گلستان با پرش یک متر و 65 سانتیمتر به ترتیب دوم و سوم شدند.
در ماده پرش طول: ریحانه مبینی از اصفهان با ثبت رکورد 5.47 متر بر سکوی نخست رقابتهای پرش طول ایستاد. مهدیه زعیمی از تهران با پرشی به طول 5.38 متر نایب قهرمانی و وحیده کردکو از زنجان با 5.20 متر سوم شد.
در ماده دوی 400 متر: مریم طوسی از تهران با ثبت زمان 57 ثانیه و 10 صدم ثانیه قهرمان شد.زهرا بهمنی از فارس با زمان 58 ثانیه و 45 صدم ثانیه و زهرا مرادی از خراسان رضوی با زمان یک دقیقه و 80 صدم ثانیه به ترتیب دوم و سوم شدند.
در ماده 60 متر با مانع: الناز کمپانی از استان فارس با ثبت زمان 8 ثانیه و 72 صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد ملی ایران را در این ماده به میزان دوصدم ثانیه جابه جا کرد.جمیله سیفی ازخراسان رضوی نیز با زمان 8 ثانیه و 73 صدم ثانیه نایب قهرمان و الهه سیفی از خراسان رضوی با زمان 9 ثانیه و 26 صدم ثانیه به مقام سوم رسید.
در ماده 800 متر: سهیلا نادری از البرز با ثبت زمان 2:25:82 عنوان نخست را به دست آورد. حکیمه مقیمی از فارس با زمان 2:27:91 نایب قهرمان شد و الهه سیفی از خراسان رضوی نیز با زمان 2:28:02 در جایگاه سوم ایستاد.
مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان ایران پس از 20 سال برای نخستین بار با حضور 151 ورزشکار از 29 استان در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و در پایان این رقابت ها فرزانه فصیحی در دوی 60 متر، سپیده توکلی در پنجگانه و لیلا رجبی در پرتاب وزنه جواز حضور در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا در قطر را به دست آوردند.
همچنین فصیحی در ماده 60 متر، سپیده توکلی در پنجگانه و الناز کمپانی در ماده 60 متر با مانع، رکوردهای ملی داخل سالن را جابجا کردند.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تهران قهرمان رقابتهای «دو و میدانی» داخل سالن بانوان کشور شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X