ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رنکینگ جهانی «بدمینتون» اعلام شد

رنکینگ جهانی «بدمینتون» اعلام شد

برنا/ رنکینگ پایانی ماه اکتبر فدراسیون جهانی بدمینتون با صعود بانوان و سقوط آقایان همراه بود.
به گزارش سرویس ورزشی برنا رنکینگ جهانی بدمینتون‌بازان در پایان ماه اکتبر اعلام شد و در حال‌ حاضر از میان چهار بازیکن ایرانی که برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنند ثریا آقایی با قرار گرفتن در رده 116 جهان بهترین جایگاه را در میان بازیکنان ایرانی دارد. بدمینتون بازان ایران در ادامه حضور در مسابقات برای کسب سهمیه المپیک نوزدهم تا بیست و چهارم آبان ماه در مسابقات مالزی حاضر خواهند بود که البته در این ر‌قا‌بت‌ها تنها نگین امیری پور و ثریا آقایی به همراه مهدی انصاری، امیر جباری و ثمین عابد خجسته (بازیکنان جوان تیم ‌ملی) حضور دارند.
صعود بانوان، سقوط آقایان

رنکینگ مردان:
فرزین خانجانی در آخرین ر‌قا‌بتی که حاضر شده سیدنی استرالیا بوده است. او هم اکنون در رده 159 جهان قرار دارد و رنکینگ ماه قبل او 151 بوده است. سروش اسکندری آخرین ر‌قا‌بت او به مسابقات مغولستان مربوط می‌شود. او هم اکنون در رده 225 جهان است و رنکینگ ماه قبل او 245 بوده است.
رنکینگ بانوان:
مسابقات مغولستان آخرین ر‌قا‌بتی بوده است که ثریا آقایی در آن حاضر شده و هم اکنون در رده 116 جهان قرار دارد. رنکینگ ماه قبل او 127 بوده است. نگین امیری پور نیز مانند آقایی و اسکندری مسابقات مغولستان آخرین ر‌قا‌بت او محسوب می‌شود. او هم اکنون جایگاه 163 جهان را در اختیار دارد و رنکینگ ماه قبل او 178 بوده است. تیم دو نفره نگین امیری پور و ثریا آقایی نیز هم اکنون در رده 63 قرار دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده