ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سند باشگاه صبا آماده واگذاری است اگر واگذاری انجام نشود، اتفاق بدی رخ می‌دهد

مجمع فوق العاده فدراسیون فوتبال رئیس هیئت فوتبال استان قم اعلام کرد که سند باشگاه صبای قم آماده واگذاری است و این اتفاق به‌زودی انجام خواهد شد.

کریم بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اینکه تکلیف مالکیت باشگاه صبای قم چه شد و آیا این باشگاه به بخش خصوصی واگذار خواهد شد یا نه، گفت: کارهای مربوط به انتقال انجام شده و باشگاه به لحاظ سندی آماده واگذاری است. چون تیم صبا مربوط به بخش دولتی بود، واگذاری این باشگاه فرایندی داشت که این فرایند یکی دو ماه است انجام شده و اکنون می‌توان سند آن را واگذار کرد.

وی درباره اینکه با این شرایط موسوی در لیگ پانزدهم مالک باشگاه صبا بود یا اسپانسر باشگاه محسوب می‌شد و آیا باشگاه به این شخص واگذار می‌شود یا نه، اظهار داشت: چون سندی رد و بدل نشده بود، باشگاه صبا در لیگ پانزدهم مالکیتش واگذار نشد و آقای موسوی اسپانسر بود. با این حال استانداری به آقای موسوی قول واگذاری داده است. استاندار هم نماینده دولت است و نماینده دولت زیر حرفش نمی‌زند.

رئیس هیئت فوتبال استان قم در پاسخ به این سؤال که اگر این اتفاقات باعث شود موسوی ناراحت شده و از خرید باشگاه صبا پشیمان شود چه اتفاقی رخ خواهد داد، خاطرنشان کرد: اگر تصمیمی گرفته شده که باشگاه واگذار شود و شخصی بخواهد این کار را انجام دهد، دیگر بحث ناراحتی نیست. این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد و آقای موسوی هم با این شرایط آشناست. بحث واگذاری هم فقط به‌دلیل مسائل اداری طول کشید و سند اکنون آماده واگذاری است. در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، با وضعیت اقتصادی وجود اتفاق بدی برای فوتبال قم رخ می‌دهد. البته این اتفاق رخ نخواهد داد، چون استاندار رابطه خوبی با موسوی دارد و کارهای مربوط به انتقال انجام می‌شود.

بهرامی تأکید کرد: اکنون تیم شرایط خوبی ندارد و به‌نظرم زودتر باید تکلیف باشگاه را مشخص کنند. بازیکنان خوب در حال جدا شدن هستند، بازیکنان استان هم که در تیم بودند به تیم‌های دیگر می‌روند و این اتفاق نمی‌تواند برای فوتبال قم خوب باشد. با این حال استانداری آمادگی دارد که اگر موسوی مالکیت باشگاه را قبول نکرد، برنامه دیگری را عملی کند، البته کارهای باید زودتر صورت بگیرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده