ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عبور رسمی 5 هزار تن تنباکو از گمرک

عبور رسمی 5 هزار تن تنباکو از گمرک

تسنیم/ در نیمه ابتدایی سال جاری 5 هزار تن تنباکو با عناوین مختلف، در کنار ورود قاچاقی این محصول، به صورت قانونی و از راه گمرک به کشور آمده است.

ورود سیگار، توتون و تنباکو گویا راه ورود خود به کشور را به هر طریقی که باشد باز می‌کند در کنار ورود قاچاق این محصولات در 6 ماه ابتدای سال جاری 3 هزار و 394 تن معادل 71 میلیارد تومان "توتون و تنباکوی که قسمتی یا تمام برگ های آن دور بریده یا ساقه بریده باشد"، همچنین 7 هزار و 124 تن معادل 141 میلیارد تومان "سیگار حاوی توتون(سیگار آماده)" به کشور آمده است.

بر اساس داده های گمرکی ، سیگار، توتون و تنباکو به شکل‌های دیگری نیز به کشور آمده است به طوری که در در نیمه ابتدایی سال جاری 1.6 تن "سیگار برگ" معادل 48 میلیون تومان، 10 تن "توتون و تنباکو با برگ دور نبریده و ساقه نبریده" ، معادل 35 میلیارد تومان و 224 تن "سایر سیگار ها از بدل توتون" معادل 3 میلیارد تومان به صورت قانونی به کشور آمده است.

در این مدت 3 میلیارد تومان "تنباکوی آماده" به وزن 465 تن و 34 میلیارد تومان تنباکو با عنوان با عنوان "سایر تنباکوهای سیگار غیر مذکور" به وزن هزار و 894 تن، 631 تن "تنباکوی هموژنیزه" یا دوباره ساخته شده معادل 6.7 میلیارد تومان به کشور وراد شده است.

بنا بر این گزارش 616 تن توتون و تنباکو با عنوان "سایر توتون و تنباکو های ساخته شده و بدل آنها که در جای دیگری مذکور نباشد مانند عصاره و اسانس توتون و تنباکو" به ارزش 4 میلیارد تومان به کشور آمده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X