عبور رسمی 5 هزار تن تنباکو از گمرک

عبور رسمی 5 هزار تن تنباکو از گمرک

تسنیم/ در نیمه ابتدایی سال جاری 5 هزار تن تنباکو با عناوین مختلف، در کنار ورود قاچاقی این محصول، به صورت قانونی و از راه گمرک به کشور آمده است.

ورود سیگار، توتون و تنباکو گویا راه ورود خود به کشور را به هر طریقی که باشد باز می‌کند در کنار ورود قاچاق این محصولات در 6 ماه ابتدای سال جاری 3 هزار و 394 تن معادل 71 میلیارد تومان "توتون و تنباکوی که قسمتی یا تمام برگ های آن دور بریده یا ساقه بریده باشد"، همچنین 7 هزار و 124 تن معادل 141 میلیارد تومان "سیگار حاوی توتون(سیگار آماده)" به کشور آمده است.

بر اساس داده های گمرکی ، سیگار، توتون و تنباکو به شکل‌های دیگری نیز به کشور آمده است به طوری که در در نیمه ابتدایی سال جاری 1.6 تن "سیگار برگ" معادل 48 میلیون تومان، 10 تن "توتون و تنباکو با برگ دور نبریده و ساقه نبریده" ، معادل 35 میلیارد تومان و 224 تن "سایر سیگار ها از بدل توتون" معادل 3 میلیارد تومان به صورت قانونی به کشور آمده است.

در این مدت 3 میلیارد تومان "تنباکوی آماده" به وزن 465 تن و 34 میلیارد تومان تنباکو با عنوان با عنوان "سایر تنباکوهای سیگار غیر مذکور" به وزن هزار و 894 تن، 631 تن "تنباکوی هموژنیزه" یا دوباره ساخته شده معادل 6.7 میلیارد تومان به کشور وراد شده است.

بنا بر این گزارش 616 تن توتون و تنباکو با عنوان "سایر توتون و تنباکو های ساخته شده و بدل آنها که در جای دیگری مذکور نباشد مانند عصاره و اسانس توتون و تنباکو" به ارزش 4 میلیارد تومان به کشور آمده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عبور رسمی 5 هزار تن تنباکو از گمرک» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X