ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کی‌روش حق ندارد به شخصیت رحمتی توهین کند

کی‌روش حق ندارد به شخصیت رحمتی توهین کند

کاپ/ مربی دروازه بانان استقلال گفت: چرا فدراسیون فوتبال پس از اظهارنظر کی روش درباره رحمتی با او برخورد نمی کند؟
حسین تراب پور در ارتباط با اظهارات سرمربی تیم ملی که در بیانیه اش عنوان کرده افرادی که از لحاظ شخصیتی مردود شوند دیگر شانسی با من ندارند، اظهار داشت: قبل از هر چیز باید این را بگویم مهدی رحمتی به گفته اکثر کارشناسان هماره در این سالها جزو بهترین دروازه بانان ایران بوده و این روزها هم بهترین روزهای اوج فوتبالش را سپری می کند و در بهترین شرایط فنی و جسمانی قرار دارد. چیزی که اظهر من الشمس است. نیاز به گفتن من و یا دیگران ندارد.
وی ادامه داد: من قصد مصاحبه کردن نداشتم اما وقتی دیدم کی روش درباره بازیکن من این اظهارا را بیان کرده است نتوانستم سکوت کنم و مجبور شدم از بازیکن ایرانی خودم دفاع کنم. این هم بیانیه من در پاسخ به کی روش است.
مربی دروازه بانان استقلال افزود: در این باره که کی روش شخصیت مهدی رحمتی را زیر سوال برده باید بگویم که اتفاقا من که مدتهاست هر روز با او کار می کنم او را به لحاظ شخصیتی فردی بسیار بالا می بینم و تعجب می کنم که چرا فدراسیون فوتبال در قبال این صحبت های سرمربی تیم ملی برخوردی با او نمی کند یا تذکری به کی روش نمی دهند.
ترابپور تاکید کرد: همان طور که ما مربیان لیگ برتری نمی توانیم درباره شخصیت کی روش حرف بزنیم قطعا او نیز نمی تواند این کار را در قبال بازیکنان غیرملی شاغل در لیگ انجام دهد. ضمن اینکه کارلوس کی روش وقتی این حق را به خودش می دهد که بازیکنی را انتخاب نکند دیگر نمی تواند به شخصیت بازیکنان توهین کند.
وی اضافه کرد: در یک خانواده وقتی دعوا می شود پس از مدتی همه با هم آشتی می کنند ولی حالا چه اتفاقی رخ داده که این همه از مهدی کینه به دل گرفته است. رفتاری که با رحمتی از طرف سرمربی تیم ملی می شود مانند این است که این دروازه بان خدای نکرده مرتکب قتل شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده