تقویت حوزه سلول‌های بنیادی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

تقویت حوزه سلول‌های بنیادی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری سلول‌های بنیادی معاونت علمی از تقویت حوزه سلول‌های بنیادی در دانشگاه علوم پزشکی ایران که به زودی اجرا می‌شود، خبر داد.
امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری سلول‌های بنیادی  اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران به زودی در حوزه سلول‌های بنیادی رشد می‌کند و با توجه به پتانسیل‌های فعال و برجسته کشوری در این دانشگاه به ویژه اساتید فعال و برجسته کشوری زمینه برای تقویت حوزه سلول‌های بنیادی در این دانشگاه مهیا است.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به درخواست قبلی دانشگاه علوم پزشکی ایران در زمینه احدث مزرعه حیوانات در دو قطب شمال و جنوب کشور نخستین مزرعه حیوانات به استان کرمان داده می‌شود، از این رو امیدواریم این دانشگاه گام‌های مؤثری را در این راستا بردارد.

حمیدیه عنوان کرد: در جریان سفر به مازندران آزمایشگاه جامع تحقیقاتی معاونت تحقیقات و فن‌اوری دانشگاه علوم پزشکی این استان را از نزدیک دیدیم و در جریان برنامه‌های آینده این مرکز قرار گرفتیم.

دبیر ستاد توسعه علوم و فن‌آوری سلول‌های بنیادی تصریح کرد: در حوزه پژوهش، فعالیت‌های مناسبی با دانشگاه‌های هر استان صورت گرفته است و هر استان گزارشی را در خصوص فعالیت‌های انجام شده در زمینه بیماری‌های عفونی شایع و تأثیر ژن‌های مختلف در تومورزایی سلول‌های سرطانی را ارائه کرده است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تقویت حوزه سلول‌های بنیادی در دانشگاه علوم پزشکی ایران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X