ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تقویت حوزه سلول‌های بنیادی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

تقویت حوزه سلول‌های بنیادی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری سلول‌های بنیادی معاونت علمی از تقویت حوزه سلول‌های بنیادی در دانشگاه علوم پزشکی ایران که به زودی اجرا می‌شود، خبر داد.
امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری سلول‌های بنیادی  اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران به زودی در حوزه سلول‌های بنیادی رشد می‌کند و با توجه به پتانسیل‌های فعال و برجسته کشوری در این دانشگاه به ویژه اساتید فعال و برجسته کشوری زمینه برای تقویت حوزه سلول‌های بنیادی در این دانشگاه مهیا است.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به درخواست قبلی دانشگاه علوم پزشکی ایران در زمینه احدث مزرعه حیوانات در دو قطب شمال و جنوب کشور نخستین مزرعه حیوانات به استان کرمان داده می‌شود، از این رو امیدواریم این دانشگاه گام‌های مؤثری را در این راستا بردارد.

حمیدیه عنوان کرد: در جریان سفر به مازندران آزمایشگاه جامع تحقیقاتی معاونت تحقیقات و فن‌اوری دانشگاه علوم پزشکی این استان را از نزدیک دیدیم و در جریان برنامه‌های آینده این مرکز قرار گرفتیم.

دبیر ستاد توسعه علوم و فن‌آوری سلول‌های بنیادی تصریح کرد: در حوزه پژوهش، فعالیت‌های مناسبی با دانشگاه‌های هر استان صورت گرفته است و هر استان گزارشی را در خصوص فعالیت‌های انجام شده در زمینه بیماری‌های عفونی شایع و تأثیر ژن‌های مختلف در تومورزایی سلول‌های سرطانی را ارائه کرده است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده