ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برنامه موثر برای انجام ورزش‌های کوتاه مدت و شدید

برنامه موثر برای انجام ورزش‌های کوتاه مدت و شدید

ایسنا/ انجام ورزش‌های کوتاه مدت و شدید بدون استفاده از تجهیزات ورزشی می‌تواند در افزایش قدرت و افزایش حجم ماهیچه‌ها اثرگذار باشد. با کمک این ورزش‌ها می‌توان در مدت زمان کوتاه به نتایج خوبی رسید.
برای انجام ورزش‌های کوتاه مدت و شدید ابتدا بدن را گرم کنید. سعی کنید پنج تا هشت مرتبه حرکات ورزشی همچون اسکات، لانژ، چرخاندن بالاتنه و چرخاندن بازوها را انجام دهید.
یک تایمر در کنار خود داشته‌ باشید، برای انجام حرکات اصلی 15 ثانیه تمرین و 15 ثانیه استراحت را لحاظ کنید. حرکات ورزشی زیر را با این بازه زمانی به ترتیب انجام دهید و سه تا چهار دور کل حرکات را دوباره تکرار کنید.

1. دویدن با بالا بردن زانوها

2. حرکت پروانه

3. حرکت اسکیت بازان سرعتی (Speed skaters)


حرکت قیچی زدن با پا
4. اسکات پرش

5. حرکت قیچی با پا

6. در جا زدن سریع

7. برپی

حرکت برپی
در هر دوره این حرکات را با شدت و سرعت مناسب خود و با بیشترین قدرت خود انجام دهید.
به بدن خود توجه کنید و در صورتی که احساس درد کردید شدت را کمتر کنید.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده