معرفی کتاب «نون نوشتن» اثری زیبا از محمود دولت آبادی

معرفی کتاب/ «نون نوشتن» اثری زیبا از محمود دولت آبادی

آخرین خبر/ نون نوشتن ، اثر محمود دولت آبادی است . نویسنده در آن به توصیف 15 سال از زندگی حرفه ای خود ، بین سال های 1359 تا 1374 ، پرداخته است .

دولت‌آبادی در ابتدای کتابش در این‌باره نوشته: « آن‌چه در این گاهی نوشتن‌ها آمده است در مسیر مدتی پانزده-شانزده ساله نوشته شده و هیچ کوششی به جهت تغییر یا تحریف آنچه اندیشیده و نوشته‌ام انجام نگرفته. خواسته‌ام هر آن‌چه در هر هنگام یادداشت کرده‌ام بیاید، از آن‌که خود بدانم در چه گاه چه می‌اندیشیدم و شما نیز اگر خواستید بدانید! »

محمود دولت آبادی در این کتاب ، از طرفی درباره اندیشه های خود ، نوشتن ، مشکلات پیش روی خودش به عنوان یک نویسنده ، مشکلات مربوط به چاپ آثارش و از طرف دیگر راجع به مردم ایران ، فرهنگ و شرایط جامعه سخن می گوید . همانطور که دیده می شود ، دولت آبادی علاوه بر اتو بیوگرافی که به دست می دهد ، به نقد جامعه و بیان شرایط اجتماعی و فرهنگی مردم هم می پردازد .

بیشتر یادداشت‌ها حول نوشتن و انتشار کلیدر است.

کتاب دارای 60 یادداشت است که از 3 سطر تا چند صفحه در نوسان است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معرفی کتاب «نون نوشتن» اثری زیبا از محمود دولت آبادی » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X