ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش هراتیان به تزریق هورمون تستسترون در بین بازیکنان لیگ برتر فوتبال دختران

واکنش هراتیان به تزریق هورمون تستسترون در بین بازیکنان لیگ برتر فوتبال دختران

اسپورت تی وی/ رییس مرکز ارزیابی‌های پزشکی و بازتوانی فو‌تبا‌ل ایران درباره تزریق هورمون تستسترون در بین بازیکنان لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: تاکنون هیچ موردی با مدرک به ما گزارش نشده است و هیچکس نمی‌تواند بدون مدرک اتهامی به کسی بزند.
زهره هراتیان درباره ادعای استفاده چند بازیکن لیگ برتر فوتبال از هورمون تستوسترون اظهار کرد: اگر کسی درباره این موضوع صحبتی دارد یا این که از مورد خاصی از تزریق هورمون تستسترون در میان بانوان لیگ برتر فوتبال اطلاع دارد، باید به صورت محرمانه به فدراسیون و کمیته پزشکی اطلاع بدهد.
هراتیان با تاکید بر این که هر موردی که وجود داشته باشد، حتما بررسی‌ می‌شود، گفت: هر موردی که به ما گزارش داده شود، حتما بررسی می‌کنیم اما این که هر کس بدون سند در این رابطه صحبت کند و بدون دلیل به کسی اتهام بزند، حتما با او برخورد می‌شود.
رییس مرکز ارزیابی‌های پزشکی و بازتوانی فو‌تبا‌ل ایران در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون موردی به فدراسیون گزارش شده است یا خیر، گفت: تا الان هیچ اعتراضی در این باره به دست ما نرسیده و محال است که کسی اعتراض کند و ما پیگیری نکنیم. این امکان ندارد که کسی اعتراض کند و مدت طولانی گذشته باشد اما ما بررسی انجام ندهیم. هر بازیکنی که در گذشته درباره او به ما گزارش داده می‌شد، خیلی زود او را فرامی‌خواندیم و بررسی لازم را انجام می‌دادیم.
او درباره این که آیا قبل از آغاز لیگ آزمایش و معاینه روی بازیکنان صورت می‌گیرد یا خیر، اظهار کرد: ما معاینه لازم را انجام می‌دهیم. تزریق هورمون تستسترون روی ظاهر بازیکنان تاثیر می‌گذارد و به این ترتیب متخصص متوجه این موردها می‌شود و به راحتی قابل پیگیری است.
هراتیان در ادامه افزود: هیچ باشگاهی بدون معاینه و و تعیین جنسیت حق ندارد که با بازیکنی قرار داد ببندد و خود باشگاه‌ها موظف هستند قبل از آغاز لیگ آزمایش و معاینه‌های لازم را انجام بدهند. فدراسیون هم نظارت لازم را در این باره انجام می‌دهد.
او در پایان گفت: تاکنون به جز چند مورد خاص هیچ کسی نبوده که ما خودمان ورود کنیم و همیشه باشگاه‌ها این کار را به خوبی انجام داده‌اند. با وجود تمامی این مسائل اگر کسی با مدرک موردی را به ما گزارش بدهد، حتما بررسی می‌کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده