اساسنامه پژوهشگاه فضایی ایران ابلاغ شد

اساسنامه پژوهشگاه فضایی ایران ابلاغ شد

آی سی تی پرس/ اساسنامه اصلاحی پژوهشگاه فضایی ایران که به تصویب شورای گسترش آموزش عالی رسیده است، در ۲۹ دی سال‌جاری از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ابلاغ شد.

ماده یک این اساسنامه، از جمله اهداف پژوهشگاه را، توسعه و گسترش پژوهش و دستیابی به علوم و فنون مورد نظر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و صنعت فضایی در راستای تحقق چشم‌انداز بخش فضایی کشور برشمرده است.
افزون بر این، زمینه‌سازی برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب به منظور ارتقای فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و توسعه فناوری‌های مرتبط با فضا در کشور و به‌کارگیری دستاوردهای پژوهشی و فناوری فضایی در راستای تقویت بنیه صنعت هوافضا از طریق تجاری‌سازی یا انتقال و جذب فناوری از دیگر اهداف پژوهشگاه فضایی ایران در اساسنامه قید شده است.
اساسنامه اصلاحی پژوهشگاه فضایی ایران در ۳۲ ماده و ۱۳ تبصره در جلسه مورخ ۱۳۹۴,۸,۲۴ شورای گسترش آموزش عالی به تصویب رسیده است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اساسنامه پژوهشگاه فضایی ایران ابلاغ شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X