ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اساسنامه پژوهشگاه فضایی ایران ابلاغ شد

اساسنامه پژوهشگاه فضایی ایران ابلاغ شد

آی سی تی پرس/ اساسنامه اصلاحی پژوهشگاه فضایی ایران که به تصویب شورای گسترش آموزش عالی رسیده است، در ۲۹ دی سال‌جاری از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ابلاغ شد.

ماده یک این اساسنامه، از جمله اهداف پژوهشگاه را، توسعه و گسترش پژوهش و دستیابی به علوم و فنون مورد نظر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و صنعت فضایی در راستای تحقق چشم‌انداز بخش فضایی کشور برشمرده است.
افزون بر این، زمینه‌سازی برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب به منظور ارتقای فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و توسعه فناوری‌های مرتبط با فضا در کشور و به‌کارگیری دستاوردهای پژوهشی و فناوری فضایی در راستای تقویت بنیه صنعت هوافضا از طریق تجاری‌سازی یا انتقال و جذب فناوری از دیگر اهداف پژوهشگاه فضایی ایران در اساسنامه قید شده است.
اساسنامه اصلاحی پژوهشگاه فضایی ایران در ۳۲ ماده و ۱۳ تبصره در جلسه مورخ ۱۳۹۴,۸,۲۴ شورای گسترش آموزش عالی به تصویب رسیده است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X