ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یادداشت تلگرامی مولاوردی درباره مرگ دختر افغان

یادداشت تلگرامی مولاوردی درباره مرگ دختر افغان

ایران/ طی روزهای گذشته خبر تعرض به یک دختر شش ساله افغان از سوی یک پسر 17 ساله بازتاب وسیعی یافته است. متأسفانه این پسر در اعتراف‌هایش بیان کرده پس از تعرض به دختر کوچک، جسد او را آتش زده سپس روی آن اسید ریخته است.
«شهیندخت مولاوردی» معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در واکنش به این حادثه، این متن را در کانال تلگرامش منتشر کرده است:
هنوز در حال و هوای خبر جانفشانی معلم فداکار سیستان و بلوچستانی در نجات جان دانش‌آموزانش بودیم که دیروز خبر تکان دهنده جنایتی که علیه دختر شش ساله مهاجر افغان در ورامین به وقوع پیوسته است جانمان را به درد آورد.
بازتاب وسیع رسانه‌ای و واکنش‌های گسترده عمومی نسبت به این خبر بعد از یک هفته نشان از عمق فاجعه دارد. در این شرایط، عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده «ستایش» کمترین کاری است که می‌توان انجام داد.
بی تردید مانند موارد مشابه این روزها تحلیل‌های متعددی از منظر جامعه شناختی، روان شناسی و حتی جرم‌شناسی و... در خصوص وجوه، شخصیت و شرایط و اوضاع و احوالی که جوان هموطنمان را به ارتکاب این جنایت شنیع سوق داده است ارائه خواهد شد و مجازاتی متناسب با جرم ارتکابی هم که بدون هیچ اغماضی انتظار وی را می‌کشد و خانواده‌ای که یک عمر بار شرمندگی و عذاب وجدان این رفتار غیر انسانی مرتکب را بر دوش می‌کشد. خلاصه درد را از هر طرف که بخوانی درد است...
از دیروز با ذهنی به هم ریخته و آشفته، مدام این موضوع را با خودم مرور می‌کنم که به کجا چنین شتابان در حرکت هستیم؟[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X