ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

۶ ماه محرومیت و سه میلیون تومان جریمه برای استعفا دهندگان اسکی!

۶ ماه محرومیت و سه میلیون تومان جریمه برای استعفا دهندگان اسکی!

مهر/ با حکم کمیته انضباطی فدراسیون اسکی، مستعفیان این فدراسیون به ۶ ماه محرومیت تعلیقی و سه میلیون تومان جریمه محکوم شدند
با غیبت مستعفیان فدراسیون اسکی در جلسه کمیته انضباطی این فدراسیون این کمیته در ابلاغی حکم محرومیت ۸ مدعو جلسه انضباطی را اعلام کرد. متن این حکم به شرح زیر است:
«منتصب به (۸ مستعفی)، منطبق با بندهای ۲،۳ و ۵ ماده ۷ آیین نامه انضباطی محرز گردید لذا متخلفان به استناد بندهای ۳ و ۱۱ ماده ۸ آیین نامه مذکور به ۶ ماه محرومیت تعلیقی از شرکت در مسابقات ورزشی به مدت یکسال تعلیق و پرداخت سی میلیون ریال جریمه نقدی در وجه فدراسیون اسکی محکوم می گردد.
این رای مطابق ناده ۹ آیین نامه فوق الذکر قابل تجدید نظرخواهی است و محکوم العلیه یا ذی النفع می تواند درخواست تجدید نظر خود را حداکثر ظرف یک هفته از تاریخ ابلاغ به دبیرخانه فدراسیون تسلیم کند. در غیر اینصورت این رای از تاریخ انقضای مهلت مذکور قطعی و لازم الاجرا خواهد بود.»
علیداد ساوه‎شمشکی، باقر کلهر، سیدجوادصید، سیدحسین موسوی‎پور ،مومن‎تیر، صادق کلهر، سیدمرتضی‌صید و حسن شمشکی مشمول این حکم شده اند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده