ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حکم انتصاب و جابجایی دو مدیرکل سازمان زندان ها صادر شد

حکم انتصاب و جابجایی دو مدیرکل سازمان زندان ها صادر شد

تسنیم/ رئیس سازمان زندان‌ها حکم انتصاب و جابجایی دو مدیرکل این سازمان را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زندان‌ها، طی احکام جداگانه‌ای از سوی رئیس سازمان زندان‌ها، حسن ضیاء آذری به عنوان «مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی» و محمود ضیایی فرد به عنوان «مدیرکل امور کارکنان و خدمات اداری» این سازمان منصوب شدند.

جهانگیر با صدور احکام جداگانه‌ای مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی و همچنین مدیرکل امور کارکنان و خدمات اداری سازمان را منصوب کرد.

در بخشی از حکم انتصاب مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی آمده است: حساسیت و جایگاه خاص این دفتر و نقش کلیدی آن در برقراری ارتباطات مفید، کارآمد و سازنده، در حوزه های مختلف درون سازمانی و برون سازمانی و نیز بررسی و سنجش افکار عمومی و دیدگاه‌های جامعه در زمینه عملکرد سازمان و انعکاس دقیق و به موقع فعالیت‌ها، برنامه‌ها و عملکردها در رسانه‌های گروهی در چارچوب تدابیر و سیاست های کلی قوه قضاییه و ظرافت ها و حساسیت‌های این حوزه ایجاب می‌کند تا با هماهنگی لازم با حوزه روابط عمومی قوه قضاییه و بکارگیری روش‌های نوین و کارآمد، تمام تلاش خویش را در جهت ارتقاء و اثر بخشی این دفتر به کار بسته و با بهره گیری از کلیه امکانات و ظرفیت‌های موجود در جهت تحقق رهنمودهای ریاست محترم قوه قضاییه و اهداف عالیه سازمان تلاش کنید.

همچنین در بخشی از حکم انتصاب مدیرکل امور کارکنان خدمات اداری آمده است: بدون شک دسترسی به اهداف عالیه سازمان در تمام ابعاد و زمینه‌ها مستلزم فراهم آوردن موجبات جذب ، بهسازی و نگهداشت نیروی انسانی است. انتظار می‌رود با درایت و استفاده از تمام ظرفیت‌های سازمانی و همچنین نهادها و سازمان های قانونی، نسبت به تحقق سیاست های ابلاغی مصوب ریاست معظم قوه قضاییه اهتمام لازم را معمول کنید.

شایان ذکر است در حکم دیگری، محمود ضیایی فرد به عنوان مشاور رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی نیز تعیین گردید.

پیش از این حسن ضیاء آذری به عنوان مدیر کل امور کارکنان و خدمات اداری و محمود ضیایی فرد به عنوان مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی فعالیت می‌کردند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده