ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آغاز انتخابات مجلس جمهوری آذربایجان

آغاز انتخابات مجلس جمهوری آذربایجان

ایرنا/ - پنجمین دوره انتخابات مجلس ملی جمهوری آذربایجان ساعت 8 صبح روز یکشنبه آغاز شد.

به گزارش ایرنا ، در این دوره انتخابات مجلس ملی بیش از 5 میلیون و 93 هزار نفر واجد شرایط رای از جمعیت 9 میلیون و 611 هزار نفره این کشور قرار است با حضور در پای صندوق اخذ رای 125 نماینده مجلس را در میان 767 نامزد انتخاب کنند.
انتخابات مجلس ملی جمهوری آذربایجان در این دوره نیز در سرزمین های اشغالی این کشور از جمله در منطقه جدایی طلب قره باغ کوهستانی برگزار نمی شود .
الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان همراه با اعضای خانواده اش در اولین ساعات این انتخابات پای صندوق اخذ رای در حوزه انتخاباتی شماره 6 شهر باکو حاضر شده و به نامزد مورد نظر رای داد.
به گزارش اخیر کمیسیون مرکزی انتخابات جمهوری آذربایجان بیش از 500 نماینده از 40 نهاد بین المللی مختلف از جمله مجمع پارلمانی شورای اروپا و نیز از 27 کشور برای نظارت به این دوره انتخابات وارد این کشور شدند .
بر اساس این گزارش، همچنین 66 هزار ناظر محلی در 5 هزار 547 حوزه انتخاباتی در سراسر این کشور به چگونگی برگزاری این دوره انتخابات نظارت می کنند .
انتخابات مجلس ملی آذربایجان ساعت هفت عصر به پایان خواهد رسید و نتایج اولیه آن بصورت رسمی پس از دو روز از سوی کمیسیون مرکزی انتخابات اعلام خواهد شد .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده