ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تناسب اندام اطو کشیدن چند کالری می سوزاند

تناسب اندام/ اطو کشیدن چند کالری می سوزاند

مجله پزشکی دکتر سلام/ کسانی که تحرک لازم را ندارند اضافه وزن پیدا می کنند وقتی اطو می زنیم انسان کالری می سوزاند وقتی اطو می زنیم به دلیل گرمای اطو عرق کرده و زودتر کالری می سوزانیم اگر می پرسید که اطو چند کالری می سوزاند باید بگوییم اگر 15 دقیقه اطو بکشید 35 کالری می سوزانید هر وقت می خواهید کالری بسوزانید در وقت بیکاری بجای بیکار نشستن که به بدن ضرر می رساند اطو بکشید. اگر اطو کشیدن را دوست ندارید بخاطری لاغر شدن به این کار تشویق می شوید. اگر یک ساعت اطو بکشید 130-140 کالری می سوزانید.نیم ساعت اطو کشیدن 50-60 کالری می سوزاند این مصرف کالری در اطو کشیدن بخاطر سر پا ایستادن است و این سرپا ایستادن انرژی مصرف می کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده