ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

الهام:عزم آمریکا در تغییر نظام جمهوری اسلامی جدی است

الهام:عزم آمریکا در تغییر نظام جمهوری اسلامی جدی است

فارس/ سخنگوی دولت دهم بر عزم جدی آمریکا در تغییر نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد و گفت: مهم‌ترین نقطه اختلاف آمریکا با کشور ما درباره اسلام است چرا که نتیجه معرفی اسلام آمریکایی در حال حاضر گروهک‌هایی مانند داعش است.

غلامحسین الهام امشب در برنامه «رمز نفوذ» با عنوان بررسی مبانی تئوریک امنیت ملی ایالات متحده و راه‌های نفوذ به جمهوری اسلامی در مسجدالعلی مشهد که به همت مجمع حامیان تشکیل دولت اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری از خطر نفوذ آمریکا و شیطنت‌‌های این کشور همواره ابراز نگرانی کردند که این امر بیانگر جایگاه بالای حساسیت و دقت مردم است و به عنوان مطالبه‌ای از سوی مقام معظم رهبری مطرح می‌شود.

استاد دانشگاه تهران، آمریکا را به تعبیر امام خمینی (ره) شیطان بزرگ دانست و تصریح کرد: اگر چه بسیاری از مردم فکر می‌کنند که با شرایط فعلی چرخه زندگی آنها فعال می‌شود اما بهتر است بدانند که اختلافات آمریکا با نظام جمهوری اسلامی از سال 58 آغاز شد و خوشبختانه کشور ما موفق شد از طریق مدیریت صحیح امام خمینی(ره) جنگ تحمیل شده را در طول هشت سال به خوبی به پایان ببرد.

سخنگوی دولت دهم به افرادی که موضوع آمریکا را جدی نمی گیرند پیشنهاد مرور اتفاقات لانه جاسوسی این کشور در ایران را داد و بیان کرد: این اتفاقات به صورت محرمانه در آمریکا حفظ و نگهداری می‌شد به طوری که هیچ کدام از رسانه‌های این کشور حق انتشار این مطالب را نداشتند.

الهام بر عزم جدی آمریکا در تغییر نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد و گفت: اختلاف آمریکا با ایران در مبانی فکری متفاوت از اسلام است چرا که ایران بر اسلام ناب که بر گرفته از اندیشه‌های قرآنی، عقلانیت درست و برخورداری از تقدس در میان مسلمانان است تاکید دارد اما آمریکا اسلام آمریکایی را که خشن و بی‌منطق است در نظر می‌گیرد.

وی ذات آمریکا را بر مبنای نظام سلطه دانست و بیان کرد: قبل از فروپاشی شوروی، این کشور و آمریکا به عنوان دو قدرت نظام سلطه در جهان به فعالیت‌های سیاسی خود در قالب‌های مختلف پرداختند و در این میان تنها کشوری که اعلام کرد نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی، ایران بود که این امر سبب شد اختلافات آمریکا با آن بیشتر شود.

استاد دانشگاه تهران با اشاره به اینکه ظرفیت ارائه قدرت به انقلاب اسلامی از طریق اسلام ناب تامین شد، خاطرنشان کرد: ایجاد اختلافات و نزاع‌های قومی میان مسلمانان از سوی آمریکا عاملی برای تغییر جغرافیای سیاسی این مناطق است که امروز ما شاهد این معضلات در پاکستان، سوریه، عراق هستیم.الهام با بیان اینکه جمهوری اسلامی در دوران جنگ تحمیلی و حتی گذشت بیش از 30 سال از پیروزی انقلاب اسلامی زندگی بدون آمریکا را به راحتی به بقیه کشورها نشان داد، افزود: مهم‌ترین نقطه اختلاف آمریکا با کشور ما درباره اسلام بوده، چرا که نتیجه معرفی اسلام آمریکایی در حال حاضر گروهک‌هایی مانند داعش است.

سخنگوی دولت دهم راه‌اندازی موج‌ها و جریاناتی که آمریکا از طریق فضای مجازی به کشورهایی از جمله ایران وارد می‌کند را یکی از راه‌های نفوذ آمریکا در ایران دانست و تصریح کرد: شناسایی و باور فعالیت‌هایی که آمریکا در راستای القای اسلام آمریکایی در میان مسلمانان می‌کند ضروری است لذا اگر به اندیشه‌های قرآنی در اسلام ناب باور داشته باشیم، هیچ‌گاه آمریکا نمی‌تواند به نقشه‌های شوم خود دست پیدا کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X