ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تقوی: پس از مرحله اول توافق، گروهی از من درخواست داشتند شعار "مرگ بر آمریکا" را از نماز جمعه کنار بگذاریم

تقوی: پس از مرحله اول توافق، گروهی از من درخواست داشتند شعار "مرگ بر آمریکا" را از نماز جمعه کنار بگذاریم

مهر/ رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: متاسفانه پس از مرحله اول توافقات گروهی طی تماس با من درخواست داشتند که با ابلاغی شعار مرگ بر آمریکا را از نماز جمعه کنار بگذاریم که این کار ممکن نبود زیرا هیچ وقت نباید استکبار ستیزی را فراموش کرد.

حجت الاسلام رضا تقوی ظهر یکشنبه در همایش فصلی ائمه جمعه فارس تاکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگان است که در این راستا انتظار داشتیم رئیس جمهور این قانون را ابلاغ کند نه رئیس مجلس.

وی تاکید کرد: رئیس جمهور به عنوان یک روحانی باید در این کار پیشقدم می شد.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه مردم به روحانیت اعتماد دارند، گفت: با تمامی اقداماتی که دشمنان انجام داده همچنان مردم اعتماد کامل به روحانیون دارند و ما باید آن را توسعه دهیم.

حجت الاسلام تقوی ادامه داد: امام جمعه باید به روز باشد و تحولات سیاسی و اجتماعی را دنبال کند زیرا باید جواب اعتماد مردم به تمامی مسائل را بدهند و تحلیل درستی در جواب سئوالات مردم ارائه کند.

وی تصریح کرد: امروز نگاه مردم به روحانیت بسیار مثبت است بنابراین باید روحانیون و ائمه جماعات با افزایش اطلاعات خود جواب خواسته های مردم را بدهند.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر نیز از خواسته های مردم است، گفت: نمایندگان ولی فقیه باید از امر به معروف و نهی از منکر حمایت کنند و ادبیات نیز در این بحث بسیار تاثیر گذار است.

حجت الاسلام تقوی ادامه داد: برای ظرفیت های موجود باید برنامه ریزی و شناسایی کنیم که در این راستا امربه معروف و نهی از منکر یکی از سرمایه های بسیار بزرگ در کشور است.

وی با اشاره به اینکه یکی از مباحث مهم امروز موضوع نفوذ است، گفت: دشمنان در بحث برجام طمع کردند که ورود مقام معظم رهبری مانند همیشه فعالیت دشمنان را خنثی کرد.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور تاکید کرد: متاسفانه پس از مرحله اول توافقات گروهی طی تماس با من درخواست داشتند که با ابلاغی شعار مرگ بر آمریکا را از نماز جمعه کنار بگذاریم که این کار ممکن نبود زیرا هیچ وقت نباید استکبار ستیزی را فراموش کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X