پرونده خودرو دومین رکورد فراخوان در آمریکا

پرونده خودرو/ دومین رکورد فراخوان در آمریکا

دنیای اقتصاد/ اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا اعلام کرد خودروسازان در سال 2015تعداد 3/ 51 میلیون دستگاه خودرو را در 868 مورد مجزا فراخوان کرده‌اند که دومین رکورد فراخوان در این کشور محسوب می‌شود. به گزارش رویترز، درپی تاخیر جنرال‌موتورز در فراخوان 6/ 2 میلیون خودرو به دلیل نقص سوئیچ استارت، اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا و خودروسازان از طرف کنگره و دیگر نهادها به شدت مورد انتقاد قرار گرفتند. از آن زمان به بعد اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا یکسری اصلاحات انجام داده است. درنتیجه این اصلاحات موارد فراخوان در سال گذشته به بیشترین میزان در تاریخ آمریکا رسید. در سال 2014 رکورد 9/ 63 میلیون خودرو در 803 مورد فراخوان شد که جنرال موتورز با فراخوان 26 میلیون دستگاه پیشتاز این فراخوان‌ها بود.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرونده خودرو دومین رکورد فراخوان در آمریکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X