ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بررسی وام 25 میلیون تومانی خرید خودرو در «پایش»

بررسی وام 25 میلیون تومانی خرید خودرو در «پایش»

تسنیم/ در برنامه امشب «پایش» وام 25 میلیون تومانی خرید خودرو به بحث کشیده می‌شود.
برنامه امشب «پایش» به تحلیل تحولات اقتصادی هفته گذشته و پیش بینی روند تحولات بازارها در هفته آینده اختصاص دارد.
هشدار نسبت به تکرار اشتباهات واردات چشم و گوش بسته فناوری و یادآوری بی انصافی‌های غرب در فرایند انتقال فناوری به ایران و پیگیری مطالبات تولیدکنندگان کشور از مسئولان اقتصادی در بخش پایش کسب وکار از دیگر مباحث امشب برنامه «پایش» خواهد بود که با حضور کارشناسان مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

ابراهیم سوزنچی استاد دانشگاه صنعتی شریف، شهرام فرمانی، مهدی بیات منش و ابوذرگوهری مقدم از کارشناسان اقتصادی، مهمانان این برنامه هستند. همچنین بمنظور نشان دادن راه موفق شدن در تولید، تجربیات موفقیت آمیز حسن فاطمی مقدم، از کارآفرینان نمونه کشور، بازخوانی می شود.

در سوال نظر سنجی برنامه امشب از مردم پرسیده شده است: به نظرشما وام ٢٥ میلیون تومانی پیشنهادی دولت برای خروج از رکود، برای کدام کار بهتر است پرداخت شود؟ 1- ازدواج جوانان 2- خرید خودرو
که بینندگان می توانند برای شرکت در این نظرسنجی عدد گزینه مورد نظر را به پیامک 30000111 ارسال کنید.
برنامه «پایش» به تهیه کنندگی توحید آتشبار، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که یکشنبه ها بعد از سریال شبانگاهی با اجرای کیاداود اسفندیاری از این شبکه پخش می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده