۲میلیارد و ۲۰۰میلیون دقیقه مکالمه در سال۹۴

۲میلیارد و ۲۰۰میلیون دقیقه مکالمه در سال۹۴

مهر/ ایرانی ها در سال ۹۴ بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دقیقه مکالمه بین المللی برقرار کردند.
حسین معدنی پور مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به میزان مکالمات بین المللی هموطنان در سال ۱۳۹۴ اظهار داشت: برقراری این حجم مکالمه در سال گذشته، از طریق درگاه های بین المللی شرکت ارتباطات زیرساخت، با دیگر نقاط جهان امکانپذیر شد.

وی گفت: این مکالمات از طریق تجهیزات مداری و تلفن اینترنتی (VoIP ) شرکت ارتباطات زیرساخت برقرار شده است.

معدنی پور توضیح داد: از این میزان مکالمات سهم ترافیک صادره از ایران به مقصد دیگر کشورها یک میلیارد و دویست میلیون دقیقه و میزان ترافیک وارده به ایران یک میلیارد دقیقه است.

وی افزود: در ایام نوروز امسال، شرکت ارتباطات زیرساخت، ۸۳ میلیون و ۸۰۰ هزار دقیقه ترافیک بین الملل را بین ایران و دیگر کشور های جهان برقرار کرد که از این حجم مکالمه، ۴۸ میلیون و صد هزار دقیقه سهم ترافیک صادره از ایران به دیگر کشورها و ۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار دقیقه سهم ترافیک وارده بین الملل به کشور بود.

مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: اوج ترافیک روزانه مربوط به روز اول فروردین بود که در این روز ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار دقیقه مکالمه مبادله شد.

معدنی پور تاکید کرد: شرکت ارتباطات زیرساخت پیش بینی های فنی لازم را برای افزایش ترافیک نوروزی داشته است و کارشناسان این شرکت در ایام نوروز در شیفتهای ۲۴ ساعته حضور داشتند تا مکالمات در این ایام بدون هیچ اختلالی و با کیفیت مطلوب برقرار شود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۲میلیارد و ۲۰۰میلیون دقیقه مکالمه در سال۹۴» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X