ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نیما عالمیان: مطمئن بودم که نوشاد هم می‌تواند المپیکی شود

نیما عالمیان: مطمئن بودم که نوشاد هم می‌تواند المپیکی شود

ایسنا/ ملی‌پوش المپیکی پینگ‌پنگ ایران گفت: در بازی فینال مقابل برادرم از این که توانستم سهمیه المپیک را کسب کنم خوشحال شدم، اما برای نوشاد ناراحت بودم. با این حال مطمئن بودم او می‌تواند سهمیه المپیک را کسب کند.
نشست خبری سه ملی‌پوش المپیکی پینگ‌پنگ به همراه اعضای کادرفنی در محل فدراسیون تشکیل شد.
نیما عالمیان درباره مسابقات انتخابی المپیک و ر‌قا‌بتی که با برادرش در فینال منطقه آسیای میانه داشت، گفت: برای سومین بار بود که به هنگ کنگ می‌رفتم، بنا‌بر‌این با همه چیز آشنا بودم. در اولین بازی استراحت داشتم، در دومین بازی توانستم بازیکن قزاق را شکست دهم و در مرحله نیمه نهایی با افشین نوروزی دیگر ملی‌پوش ایران بازی کردم که ر‌قا‌بت سختی داشتیم، اما خو‌شبختا‌نه توانستم این بازی را نیز با پیروزی پشت سر بگذارم. نوشاد نیز بازیکن قزاق را شکست داده بود و به فینال رسید و من از این بابت خیلی خوشحال شدم. البته اگر بازیکن قزاق به فینال می آمد برای من بهتر بود. با این حال فینال بسیار سخت و پر فشاری را با برادرم داشتیم زیرا با بازی هم آشنا هستیم و برنده معلوم نیست. نتیجه‌ بازی من و نوشاد همیشه 50 – 50 است.
او ا‌دا‌مه‌ داد: در بازی فینال نوشاد را شکست دادم و کسب سهمیه از طریق منطقه آسیای میانه را به دست آوردم. به دلیل این که سهمیه المپیک گرفتم خوشحال شدم، اما برای نوشاد ناراحت بودم، زیرا در آن سوی جدول بازیکنان سختی حضور داشتند. البته ما تمرینات خوبی را داشتیم و مطمئن بودم که نوشاد می‌تواند سهمیه المپیک بگیرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده