ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کردنوری: هیات مدیره خواست کرار بماند باید نظر مظلومی را بدانیم

کردنوری: هیات مدیره خواست کرار بماند/ باید نظر مظلومی را بدانیم

کاپ/ عضو هیات مدیره استقلال گفت:مظلومی نزدیک ترین فرد به کرار است و نظر اصلی را درباره این بازیکن او می دهد. عباس کردنوری در رابطه با آخرین وضعیت کرار جاسم اظهار داشت: آخرین مصوبه هیات مدیره این بود که کرار تا نیم فصل در اختیار مسئولان باشگاه باشد. این آخرین مصوبه بوده است و حالا هم هر چی به نفع استقلال باشد، همان را اجرا می کنیم.وی درباره تصمیم گیری امروز درباره کرار عنوان کرد: باید نظر سرمربی را بگیریم. او نزدیک ترین آدم به کرار است. البته راهکارش را هیات مدیره مشخص کرده است.عضو هیات مدیره استقلال همچنین درباره ترک اردوی تیم پیش از دربی از سوی کرار تصریح کرد: من در آن جلسه و یا تمرینی که این اتفاق افتاد، بودم. یک مقداری بحث ها و صحبت هایش مشکل درست کرد. این مشکل درست کردن اینطور بود که کرار قراردادش با باشگاه با بقیه فرق می کند. افشارزاده نیز همین را مطرح کرد اما آن مساله دیگری را بیان کرد و می گفت چرا همه 30 درصد را گرفتند و من نگرفتم. افشارزاده گفت در قراردادش تبصره ای است که هر زمانی بازی می کند، قراردادش را بگیرد و این 30 درصد به او نمی رسد. باید به قراردادش عمل شود و فکر می کنم قابل حل شود. البته هر چیزی سرمربی بخواهد، همان اجرا می شود.
وی در پاسخ به این سوال که نظر خودش درباره کرار چیست، گفت: نظر شخصی من با نظر گروهی فرق دارد. هیات مدیره آخرین مصوبه اش این است که تا آخر نیم فصل کرار در استقلال بماند.کردنوری درباره اینکه گفته می شود چون به کرار پول داده اند می خواهند تا نیم فصل بماند، اذعان داشت: اینطور نیست که به خاطر پول مانده باشد.وی در رابطه با اینکه کرار اعلام کرد قراردادش یک میلیارد و 400 میلیون است اما در ابتدای فصل یک میلیارد و 200 میلیون اعلام شد، اظهار داشت: باید ببینیم و من ریز قراردادش را نمی دانم. خودش و مدیربرنامه اش در جریان هستند.
عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که اگر خودش سرمربی بود چه می کرد، گفت: من وقتی که از دور دارم نگاهش می کنم و یکسری اطلاعات از سرمربی می گیرم و یکسری را از طرف دیگر می گیرم، قضاوت من صوری می شود. من فکر می کنم سرمربی تیم استقلال بهترین نفر است. در ضمن من که حالا هم سرمربی استقلال نیستم.
کردنوری در ادامه بیان داشت: فکر می کنم در دربی نیز جای کرار خالی بود. درست یک بازی که استقلال می توانست یک نتیجه خوب بگیرد، وسط زمین ما خالی بود. بازیکنان جوان ما نتوانستند جای او را پر کنند. البته حتما نمی گویم کرار اما باید وسط زمین یک بازیکن باشد.
وی در پایان گفت: شکی نیست که از قبل کرار بی انضباط بوده و این را می دانم. درست است که بی انضباطی هایی بوده است اما هیچ دو نفری بودند که شبیه هم باشند. تصمیم گیری ها طوری بوده که سرمربی تیم به این بازیکن نیاز داشته است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده