ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشاوره سلامت ترک اعتیاد زیر بیهوشی چیست؟

مشاوره سلامت/ ترک اعتیاد زیر بیهوشی چیست؟

سیمرغ/ این روش که در اصطلاح روش سم زدایی فوق سریع نامیده می شود روشی است که در آن با خواباندن بیمار یعنی بیهوش کردن کامل وی و با استفاده از داروهای ضد مخدر، سعی بر حذف اثرات مخدر از بدن دارند. در این عمل داروهای ضد مخدری که بسیار زیاد تزریق می شوند وارد یک رقابت مهارکننده با مواد مخدر مصرفی، می شود و چون تمایل چسبیدن آنها به گیرنده های مخدری بسیار بیشتر از مواد مخدر مصرف شده می باشد در نتیجه سبب بر طرف شدن اثر مواد مخدر خواهند شد.
در این روش مخدر های موجود به سرعت از بدن خارج می شوند و مشکلاتی که بیماران در طی روزهای اول تر ک اعتیاد دارند حذف می شود در نتیجه نه تنها گذر از این دوره برای وی ساده تر است بلکه مشکلات موجود نیز در حین بیهوشی و توسط متخصصین بیهوشی و با کمک دارو های خواب آور و آرام بخش قوی بر طرف خواهد شد.
البته مصرف داروهای متعدد توسط معتاد و نیز بیماریهای مختلفی نظیر بیماریهای عفونی، کبدی و قلبی که یک معتاد بخصوص معتاد تزریقی به آن مبتلا میباشد، ممکن است بیهوشی را با مشکل همراه کند. عوارض متعدد داروهای مصرفی و نیاز به افزایش داروها برای بیهوش کردن بیمار امکان بروز عوارض حین و بعد از بیهوشی را در این افراد افزایش می دهد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده