ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وزیر دفاع امریکا: خواهان درگیری با چین نیستیم

وزیر دفاع امریکا: خواهان درگیری با چین نیستیم

ایرنا/ اشتون کارتر وزیر دفاع آمریکا روز جمعه اعلام کرد : امریکا به دنبال درگیری با چین نیست ولی گام هایی که پکن درمورد دریای جنوبی چین برداشته یک نوع خود انزوایی بوده و دیگر کشورها را بر آن داشته است تا خواستار کمک واشنگتن شوند.

به گزارش خبرگزاری رویترز از داووس ، رییس پنتاگون (وزارت دفاع آمریکا) در مجمع اقتصادی جهانی گفت :' من از آن جمله کسانی نیستم که مناقشه و درگیری بین امریکا و چین را قطعی بدانم. چنین چیزی قطعا مطلوب نیست و به گمان من محتمل نیست. '
وی با اشاره به تدابیر چینی ها در دریای جنوبی چین گفت : 'ما در صدد درخواست از دیگران برای جبهه گیری نیستیم . ما می دانیم که افرادی به طور فزاینده نزد ما برای کمک می آیند. چرا چنین است؟ دلیل آن این است که چین درحال برداشتن گام هایی است که من بیم دارم نوعی خود انزوایی باشد و به نتیجه ای منجر شود که مطلوب هیچیک از ما نیست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده