ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث معامله پرسود عتیقه به مرگ برادر ختم شد

حوادث/ معامله پرسود عتیقه به مرگ برادر ختم شد

فارس/ دو برادر که برای خرید عتیقه به ساختمان نوساز رفته بودند در کمین عتیقه فروشان قاتل گرفتار شدند و برادر کوچکتر با ضربات متعدد چاقو به قتل رسید.

ساعت 19 چهارشنبه گذشته خبر قتل مردی 40 ساله توسط زنی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش شد و رسیدگی به این موضوع به کلانتری 102 پاسداران واگذار شد.

بر اساس گزارش دریافتی، زنی هنگام بازگشت به منزل خود در خیابان گلستان محدوده میدان هروی پس از پیاده شدن از خودرو متوجه صدای فریاد مردی از طبقه چهارم خانه‌ای نوساز در همسایگی خود می‌شود که درخواست کمک و تماس با پلیس را داشته است.

به دنبال تماس زن با پلیس و حضور ماموران کلانتری 102 پاسداران در محل، ماموران با جسد بی جان مردی 40 ساله مواجه می‌شوند که به علت اصابت ضربات متعدد چاقو غرق در خون بود.

در صحنه، مردی 42 ساله نیز حضور داشت که مقتول را برادر خود معرفی می کرد و از ناحیه ران دو پا چاقو خورده بود و هنوز زنده بود و توانسته بود با فریاد زدن توجه زن همسایه را به خود و اتفاق شوم این ساختمان جلب کند.

پس از کشف جنازه و مرد مضروب در این محل، مراتب به سعید احمدبیگی، قاضی کشیک ویژه قتل اعلام شد و برادر بزرگتر توسط ماموران اورژانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد تا تحت درمان قرار گیرد.

برادر مقتول در خصوص چگونگی این رویداد گفت: برادر کوچک من چند روز پیش نزد من آمد و از معامله پرسود سکه‌های عتیقه خبر داد.

وی افزود: برادرم از من خواست تا با وی سر قرار بروم و من پذیرفتم و در روز معامله با وی که 120 میلیون تومان به همراه داشت به محل تعیین شده رفتم و اما به ناگاه چند نفر به سمت ما حمله کردند و در ابتدا گردی سبز رنگ به سمت صورت ما پرتاب کردند و بینایی ما را مختل کردند و اتفاقات به قدری سریع بود که من حتی متوجه نشدم مهاجمان چند نفر هستند.

برادر مقتول ادامه داد: سپس با چاقو دو ضربه به دو ران پای من و چند ضربه با چماق به سرم زدند و بر زمین افتادم و همزمان به برادرم نیز حمله کردند تا پول‌ها را از وی بگیرند ولی وی در مقابل آن‌ها مقاومت می‌کرد تا اینکه با ضربات متعدد چاقو و چماق وی را از پای درآوردند.

بر اساس نظر پزشک حاضر در صحنه قتل، ضربات وارد شده چماق به سر برادر کوچکتر که با قاتلان مقابله می‌کرد شدیدتر از برادر دیگر بوده است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X