ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسئله پول در زندگی مشترک

مسئله پول در زندگی مشترک

خراسان/ امروزه اهمیت پول بسیار بیشتر از گذشته است تا حدی که در مواردی نقش تعیین کننده ای در شکل گیری و تداوم زندگی مشترک افراد پیدا کرده است. جالب است بدانید ناموفق بودن برخی افراد در مدیریت مالی و اقتصادی زندگی شان، به نحوه برخورد و رفتارشان با پول بر می گردد. امروز در قفسه از کتابی صحبت می کنیم که به این موضوع می پردازد.ماجرای تالیف این کتاب از این قرار است که وقتی «جنین راس» و شوهرش همه پس انداز زندگی شان را در یک کلاهبرداری از دست دادند، آن  ها هم به میلیون  ها آمریکایی دیگر پیوستند که با به هم ریختگی اوضاع مالی، نبود اطمینان و تغییر همه امید ها و آرزوهایشان روبه رو شده بودند. شوک ناشی از این جریان «جنین» را بر آن داشت که به کندوکاو در این زمینه بپردازد که چطور رفتار ها و عادت هایمان در زمینه پول، می تواند ما را دقیقا به همان موقعیتی بکشاند که از آن هراس داریم. راس انتخاب  های ناخودآگاهش را کشف می کند: «خرید کردن ناگهانی بعد از مدت  ها برنامه ریزی مالی و استفاده از پول به عنوان جایگزینی برای عشق.» او در ادامه منابع پنهان این عادت  ها را بررسی می کند. او با شوخ طبعی و درایت، زنگ خطر بلندی را به صدا در می آورد تا به یادمان بیاورد که چطور می توانیم احساسات و رفتارمان را در زمینه پول تغییر دهیم؛ چیزی که می تواند نه مایه عذاب و هراس که مایه اطمینان و آرامش زندگی ما باشد.
درباره این کتاب
به قلم نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، راز روبه رو شدن با پول در «گمشده و پیدا شده» افشا شد! کتابی دیگر از «جنین راس» نویسنده معروف آمریکایی با عنوان «گمشده و پیدا شده» در ایران ترجمه و منتشر شد. به گزارش مهر، این کتاب به گفته نویسنده آن تلاشی است برای روبه رو شدن با یکی از چالش  های بزرگ زندگی: با مسئله پول چطور کنار بیاییم؟ کتاب «گمشده و پیدا شده» نوشته «جنین راس» با ترجمه «بیتا ابراهیمی» در 232 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط «نشر آموت» منتشر و روانه بازار نشر شده است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X