ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش سازمان ملل به قتل کارکنان صلیب سرخ در یمن

واکنش سازمان ملل به قتل کارکنان صلیب سرخ در یمن

ایرنا/ مسئول هماهنگی کمک های انساندوستانه سازمان ملل دریمن با انتشار بیانیه ای قتل دو نفر از کارکنان صلیب سرخ بین المللی را بشدت محکوم کرد وطرفین درگیر دریمن را به رعایت قوانین بین المللی انسان دوستانه فراخواند.

نیوهانس ون در کلاو مسئول هماهنگی کمک های انسان دوستانه سازمان ملل با صدور بیانیه ای قتل دو نفر از کارکنان کمیته صلیب سرخ بین المللی را که روز گذشته به دست افراد مسلح ناشناس درشهر صعده به قتل رسیدند بزدلانه و نفرت انگیز خواند.
ون درکلا دراین بیانیه ضمن محکوم کردن این قتل ها بار دیگر خواستار پایبندی واحترام طرفین درگیر دریمن به تعهدات خود درقبال قوانین بین المللی انسان دوستانه شده وبرضرورت تلاش آن ها درجهت حفظ جان شهروندان غیرنظامی و ایجاد فضایی امن برای فعالیت کارکنان بین المللی تاکید ورزیده است.
وی همچنین به نمایندگی ازطرف همه کارکنان نهاد های انسان دوستانه به سازمان صلیب سرخ بین المللی وخانواده وبازماندگان قربانیان این حادثه تسلیت گفته است .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده