ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رویکرد اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات مشخص شد

رویکرد اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات مشخص شد

ایسنا/ اصلاح طلبان رویکرد برنامه محور را برای حضور در انتخابات برگزیدند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان، پیرو تنظیم و تصویب اولویت ها، منشور انتخاباتی، میثاق نامه و راهبردهای ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان کشور، رویکردها و برنامه های انتخاباتی پیشنهادی برای مجلس دهم، در کارگروه تدوین راهبردها و سیاست ها به ریاست دکتر حسین کمالی، طی جلسات فشرده تنظیم شده و در جلسه این هفته شورای عالی بررسی خواهد شد.

رویکرد برنامه محور که در این دوره از سوی اصلاح طلبان و دیگر حامیان دولت در پیش گرفته شده، به آحاد مردم و رای دهندگان کمک می کند، مطالبات خود را در برنامه ها جستجو کنند و به لیست ها و نه لزوما شهرت افراد رای دهند.

این رویکرد سبب می شود پیگیری وعده های انتخاباتی، در قالب برنامه پس از آغاز به کار مجلس دهم بهتر و موثر تر انجام گیرد.

پس از اعلام وضعیت رد صلاحیت ها از سوی هیات های نظارت استانی، ضمن ارزیابی مدون وضعیت و پیگیری قانونی و قاطع وضعیت و امور داوطلبان نمایندگی مجلس، آماده سازی و برنامه ریزی ستادهای استانی و حوزه های انتخابیه، و نیز بررسی شرایط داوطلبان موردحمایت در دستور کار این کارگروه قرار گرفته است.

کارگروه حقوقی و رایزنی با ریاست آقای دکتر محسن رهامی نیز ضمن تدوین گزارش جامعی از وضعیت تأیید صلاحیت کاندیداهای اصلاح طلب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، بصورت مستمر جلساتی با افراد موثر در مورد انتخابات برگزار نموده و پیگیریهای لازم جهت حل مشکل انجام داده است. در این کارگروه همچنین برنامه ریزی در موضوع معاضدت حقوقی کاندیداهای اصلاح طلب صورت گرفته، و آموزش قوانین و دستورالعملهای انتخاباتی به اعضای ستادهای کاندیداها را در دستور کار خود قرار داده است.

ستاد ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان در استان ها در حال تدارک و برنامه ریزی است و ستاد تهران نیز در هفته های گذشته تمام ارکان مختلف خود اعم از اقشار و اصناف، امور مناطق و نواحی، زنان، حقوقی، رسانه و تبلیغات، جوانان و دانشجو را شکل داده، و برنامه ریزی های لازم برای راه اندازی ستادهای منطقه ای، تولید اقلام تبلیغی، شروع تبلیغات محیطی در سطح شهر،برگزاری همایشهای دانشجویی انجام گرفته است.

با نزدیک تر شدن به زمان انتخابات فعالیت ها روند پرشتاب تری یافته، و همه اعضا با جدیت و مصمم پیگیر انجام امور هستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده